آزار ناپدری، کودک 2 ساله را روانه بیمارستان کرد + آیا دنیای تراشه‌های موبایل متحول می‌شود؟ – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایسنا: کودک دو ساله ای به نام ابوالفضل که مورد آزار و اذیت ناپدری اش قرار گرفته بود، روانه بخش آی سی یو بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) رفسنجان شد
خبرگزاری ایسنا: کودک دو ساله ای به نام ابوالفضل که مورد آزار و اذیت ناپدری اش قرار گرفته بود، روانه بخش آی سی یو بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) رفسنجان شد.
وی با بیان اینکه در ناحیه بدن وی نیز اثراتی از کودک آزاری مانند آتش سیگار مشاهده می‌شد، بیان کرد: حال عمومی این کودک دو ساله فعلاً خوب نیست و وی هوشیاری ندارد.

ناپدری کودک روانه زندان شد

مدیر روابط عمومی بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) رفسنجان اظهار کرد: این کودک دو ساله روز یکشنبه به بخش اورژانس منتقل و سپس به بخش اطفال منتقل شد و پس از اینکه حال عمومی وی بدتر شد به آی سی یو 2 بیمارستان منتقل گردید.

حسین میرزایی مقدم افزود: شواهد نشان می دهد سر این کودک به زمین زده شده و سبب کاهش سطح هوشیاری وی گردیده است، همچنین این کودک از ناحیه دهان خونریزی داشت.

یک منبع آگاه به ایسنا گفت: پس از دستگیری ناپدری ابوالفضل کودک دو ساله ای که مورد ضرب و شتم این ناپدری قرار گرفته بود توسط نیروی انتظامی شهرستان رفسنجان، وی به دستور مراجع قضایی راهی زندان شد.

——————-

ترامپ پشت سر مدیر اجرایی برادکام

امروز فایننشیال تایمز به نقل از مدیران کوآلکوم نوشته است آنها فعلا ترجیح می‌دهند مستقل بمانند
بسیاری از تراشه‌های موبایل در گوشی‌های معروف از جمله آیفون ایکس توسط برادکام ساخته شده است و حرکت به سوی تراشه‌های اینترنت اشیاء، تراشه‌های نسل پنجم 5G و … نشان از قدرت برادکام در بازار دارد که می‌تواند بعد از ادغام کوآلکوم، رنگ و بوی جدیدی به خود بگیرد.

اما خبر پیشنهاد 100 میلیارد دلاری برادکام برای خرید کوآلکوم، رقیب بزرگ در بخش تراشه‌های بی‌سیم می‌تواند رکوردشکن شود و شاهد حضور یک کمپانی 200 میلیارد دلاری باشیم که قرار است از سنگاپور (ماجرای انتقال برادکام به آمریکا) به امریکا منتقل شده تا هم مالیات کمتری بپردازد و هم پایه‌های قدرت خود را روی کوالکوم محکم‌تر کند.

پیشنهادی که مطرح شده به ازای هر سهم 70 دلار است که 75 درصد آن نقدا پرداخت خواهد شد. برادکام همچنین وعده داده است تا خرید NXP توسط کوآلکوم به قیمت 38 میلیارد دلار را با پرداخت نقدی کامل خواهد کرد و پرونده ضدتراست درباره این خرید را می‌بندد.

اولین اتفاق بعد از ادغام این دو کمپانی انحصار بازار تراشه‌های موبایل است که ممکن است با مخالفت‌های جهانی به خصوص از سوی چینی‌ها روبرو شود. امابه دلیل استراتژی آمریکایی‌سازی که ترامپ دنبال آن است، در داخل امریکا با مخالفت کمتری روبرو شود.

ترامپ پشت سر مدیر اجرایی برادکام

امروز فایننشیال تایمز به نقل از مدیران کوآلکوم نوشته است آنها فعلا ترجیح می‌دهند مستقل بمانند. این جمله به معنای جلوگیری از غرق شدن بیشتر ارزیابی شده است، چرا که کوآلکوم با دو پرونده ضدتراست و همچنین درگیری با اپل روبروست که به معنای واقعی کلمه در آنها غرق شده است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *