آزمایش موشکی آمریکا شکست خورد + میزان مصرف گاز خانگی رکورد شکست – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری تسنیم: به نقل از رسانه‌های آمریکا، ارتش آمریکا در رهگیری یک موشک در سامانه دفاع موشک بالستیک با شکست مواجه شده است
گفته می شود این موشک از تاسیسات موشکی در هاوایی در اوایل روز چهارشنبه به وقت آمریکا شلیک شده است.

مقامات آمریکایی اعلام کردند موشکی که از زمین شلیک شد نتوانست موشکی که از یک هواپیما در هاوایی شلیک شد را رهگیری کند.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از رسانه‌های آمریکا، ارتش آمریکا در رهگیری یک موشک در سامانه دفاع موشک بالستیک با شکست مواجه شده است.
آژانس دفاع موشکی آمریکا تایید کرده که این آزمایش موشکی انجام شده اما درباره نتایج آن اظهار نظر نمی‌کند.

این دومین آزمایش موشک جدید “SM-3 Block IIA” شرکت “Raytheon” است که در طی یکسال گذشته ناموفق بوده است.

——————-
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به آخرین میزان مصرف گاز خانگی در کشور گفت میزان مصرف گاز در بخش خانگی صبح امروز به ۵۳۰ میلیون مترمکعب رسید
مجید بوجارزاده با اعلام این خبر افزود: با توجه به اخبار هواشناسی دمای کشور تا آخر هفته و اوایل هفته آینده روند کاهشی خواهد داشت و پیش‌بینی می‌شود میزان مصرف گاز در بخش خانگی به ۵۵۰ یا ۵۶۰ میلیون مترمکعب برسد که این نیازمند مدیریت شهروندان در مصرف گاز است.

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران در پایان در مورد میزان مصرف گاز در نیروگاه‌ها و بخش صنعتی نیز گفت: میزان مصرف گاز در نیروگاه‌ها ۹۰ میلیون مترمکعب و در بخش صنعتی هم ۹۰ میلیون مترمکعب گزارش شده است.

وی با تاکید بر اینکه تاکنون مشکلی در شبکه گازرسانی کشور گزارش نشده است، گفت: تاکنون گزارش قطعی یا افت فشار گاز نداشتیم. ممکن است در برخی استان‌ها رگولاتوری گاز شهروندان به دلیل سرمای هوا یخ بزند که چنانچه این مشکل گزارش شود، نیروهای شرکت ملی گاز اقدام به حل آن می‌کنند.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به آخرین میزان مصرف گاز خانگی در کشور گفت میزان مصرف گاز در بخش خانگی صبح امروز به ۵۳۰ میلیون مترمکعب رسید.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *