آملی لاریجانی در بیمارستان بستری شد + تساوی لیورپول برابر تاتنهام با پنالتی جنجالی – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرآنلاین: مدیر کل روابط عمومی قوه قضاییه گفت: حضور رئیس قوه قضاییه در بیمارستان برای انجام بررسیهای پزشکی دوره ای است
به نقل از روابط عمومی قوه قضاییه؛ حسن رحیمی با اعلام این خبر افزود: آیت الله آملی لاریجانی رئیس بیمارستان به منظور بررسی و درمان عارضه مختصر جسمی و بررسی های پزشکی دوره ای در یکی از بیمارستانهای تهران بستری شده اند.

مدیرکل روابط عمومی قوه قضاییه با اشاره به برخی اخبار منتشره در رسانه ها بویژه فضای مجازی که موجب بروز برخی نگرانی ها شده بود اعلام کرد: خوشبختانه جای نگرانی نیست و ایشان تا ساعاتی دیگر مرخص می شوند.

خبرآنلاین: مدیر کل روابط عمومی قوه قضاییه گفت: حضور رئیس قوه قضاییه در بیمارستان برای انجام بررسیهای پزشکی دوره ای است.
——————-

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال لیورپول در حساس‌ترین بازی هفته بیست و ششم رقابتهای لیگ برتر انگلیس با وجود درخشش ستاره مصری خود برابر تاتنهام متوقف شد
تیم لیورپول با این تساوی ۵۱ امتیازی شد. این تیم در رده سوم قرار دارد. تاتنهام نیز با ۴۹ امتیاز تیم پنجم جدول است.

نیمه نخست این بازی با برتری یک بر صفر تیم لیورپول خاتمه یافت. محمد صلاح در دقیقه ۳ این بازی با تک به تک شدن با دروازه بان تاتنهام گل نخست بازی را به ثمر رساند.

این بیستمین گل محمد صلاح بود و او را به چهارمین بازیکن آفریقایی تبدیل کرد که در یک فصل از رقابتهای لیگ برتر انگلیس موفق به زدن ۲۰ گل شده است.

در نیمه دوم تیم تاتنهام بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت و در دقیقه ۸۰ روی شوت سهمگین ویکتور وانیاما به گل تساوی دست پیدا کرد.

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال لیورپول در حساس‌ترین بازی هفته بیست و ششم رقابتهای لیگ برتر انگلیس با وجود درخشش ستاره مصری خود برابر تاتنهام متوقف شد.

 این دو تیم عصر روز یکشنبه دیدار خود را در ورزشگاه آنفیلد برگزار کردند که در پایان یک بازی مهیج و جنجالی به تساوی ۲ بر ۲ دست یافتند.

تیم تاتنهام در دقیقه ۸۵ به یک ضربه پنالتی دست یافت که هری کین این پنالتی سرنوشت ساز را از دست داد.

بازی مهیج دو تیم در دقیقه ۹۱ گلی دیگر برای لیورپول بدنبال داشت. محمد صلاح با حرکتی انفرادی چندین بازیکن را در فضای کوچک گوشه محوطه جریمه از پیش روی برداشت و با ضربه دقیق خود دروازه لیورپول را گشود.

این البته پایان ماجرا نبود. داور بازی در دقیقه ۹۵ یک پنالتی جنجالی به سود تاتنهام اعلام کرد که این بار هری کین آن را به گل تبدیل کرد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *