اتلتیکو با حذف آرسنال به فینال لیگ اروپا رسید + تصادف مرگبار در هند ۲۷ قربانی گرفت – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

 تسنیم: تیم اتلتیکومادرید در دیداری که از ساعت 23:35 به وقت تهران آغاز شد با برتری یک بر صفر خانگی مقابل آرسنال در دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ اروپا به فینال این جام راه یافت
آرسنال هم با حذف از این جام، فرصت حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا را از دست داد و به این ترتیب ونگر، سرمربی آرسنال با شکست، دویست و پنجاهمین بازی اروپایی و آخرین حضورش روی نیمکت آرسنال در میادین قاره‌ای را به پایان برد.

این تیم پس از ترتیب دادن حملاتی در نیمه اول بازی ورزشگاه «مترو پولیتانو» در آخرین دقیقه نیمه اول توسط کاستا به گل رسید و پیروز به رختکن رفت.

تیم مادریدی در غیاب سیمئونه، سرمربی‌اش که به دلیل اخراج در بازی رفت روی سکوها حضور داشت در 45 دقیقه دوم نتیجه را حفظ کرد و با توجه به تساوی یک بریک در بازی رفت در زمین آرسنال با برتری مجموع 2 بر یک برای سومین بار به فینال این رقابت‌ها راه یافت. اتلتیکو پس از رئال مادرید (فینالیست لیگ قهرمانان) پایتخت اسپانیا را در جامی دیگر صاحب یک فینالیست کرد.

 تسنیم: تیم اتلتیکومادرید در دیداری که از ساعت 23:35 به وقت تهران آغاز شد با برتری یک بر صفر خانگی مقابل آرسنال در دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ اروپا به فینال این جام راه یافت.

——————-

خبرگزاری صدا و سیما: در پی واژگونی یک دستگاه اتوبوس و وقوع آتش سوزی در آن در ایالت شرقی بیهار هند 27 نفر کشته و 4 نفر دیگر زخمی شدند
براساس اظهارات ­دنیش چاندرا مدیر اداره مقابله با حوادث غیرمترقبه حادثه مرگبار امروز در مناطق شرقی هند 27 قربانی گرفت.

یکی ازمقامات دولتی که خواست نامش فاش نشود با اشاره به اعزام گروههای امداد و نجات و پزشکی به منطقه گفت «اجساد مسافران سوخته شده و قابل شناسایی نیستند.»

گزارش ها از دهلی نو حاکی است راننده این اتوبوس که متعلق به شرکتی خصوصی است هنگامی که تلاش می کرد از برخورد اتوبوس به یک دوچرخه سوار جلوگیری کند کنترل وسیله نقلیه را از دست داد و اتوبوس واژگون شد.

 روزنامه تایمز آو ایندیا نوشت، اتوبوس واژگون شده که از مظفرپور عازم دهلی نو بود در نزدیکی منطقه بلوا در بخش موتیهاری بیهار واژگون شد و آتش گرفت.

خبرگزاری صدا و سیما: در پی واژگونی یک دستگاه اتوبوس و وقوع آتش سوزی در آن در ایالت شرقی بیهار هند 27 نفر کشته و 4 نفر دیگر زخمی شدند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *