اتمام حجت مورینیو در مورد شایعه جذب رونالدو + نشست خبری برانکو و ابراهیم‌زاده لغو شد – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد شایعات تلاش این تیم برای خرید رونادو در تابستان بعد را تکذیب کرد
منچستریونایتد قادر به خرید بازیکنانی چون کریستیانو رونالدو و لیونل مسی نخواهد بود و آنها بهترین بازیکن های یک دهه اخیر جهان فوتبال هستند. ممکن نیست ما بتوانیم بازیکنانی بهتر از لوکاکو، لینگارد، ماتا، مارسیال، راشفورد یا الکسیس سانچس برای تقویت خط حمله پیدا کنیم.”

مورینیو گفت: “راشفورد تجربه فوق العاده ای در تمام پست های خط حمله دارد و آینده ای فوق العاده در انتظار اوست. در بخش هجومی ، بهبود بخشیدن به ترکیب فعلی دشوار است و ما کجا می توانیم چنین ترکیب خوبی از بازیکنان را پیدا کنیم؟

ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد شایعات تلاش این تیم برای خرید رونادو در تابستان بعد را تکذیب کرد.

 در ماه های اخیر اخبار فراوانی در مورد نارضایتی رونالدو از شرایط خود در برنابئو و تمایل او برای جدایی در تابستان بعد شنیده شده و از منچستریونایتد نیز به عنوان یکی از مقاصد احتمالی رونالدو نام برده شد اما مورینیو تاکید کرد از ترکیب فعلی خط حمله خود راضی است.

اتمام حجت مورینیو در مورد شایعه جذب رونالدو

——————-
خبرگزاری تسنیم: برانکو ایوانکوویچ و منصور ابراهیم‌زاده قرار بود به ترتیب ساعت 13:30 و 14 در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان حاضر شوند که برگزاری آنها لغو شد
خبرگزاری تسنیم: برانکو ایوانکوویچ و منصور ابراهیم‌زاده قرار بود به ترتیب ساعت 13:30 و 14 در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان حاضر شوند که برگزاری آنها لغو شد.
برانکو به دلیل ترافیک تهران به نشست خبری نرسید که مدیر رسانه‌ای پرسپولیس با حضور در سازمان لیگ از خبرنگاران عذرخواهی کرد و ابراهیم‌زاده نیز به دلیل تأخیر در پرواز سپاهانی‌ها به نشست خبری نرسید.

به گزارش تسنیم، دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان از هفته بیست‌ودوم لیگ برتر از ساعت 15:50 فردا (جمعه) در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *