اغفال زن آلمانی به بهانه یک تلفن در نواب + بازگشت 21 هزار نفر زائر بدون روادید از مرزها – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

تسنیم: چند روز قبل خانم ماریس تبعه و ساکن آلمان که مهندس شیمی است و به اتفاق شوهرش به ایران آمده هنگامیکه در خیابان نواب به دنبال تلفن عمومی می‌گشت، سه جوان که شاهد ناراحتی او به خاطر خرابی تلفن بودند، به عنوان اینکه تلفن خانه خود را در اختیار او قرار دهند خانم ماریس را سوار اتومبیل خود کردند
با شکایت این زن در این باره پرونده‌ای تشکیل و به شعبه چهار بازرپرسی دادسرای تهران ارجاع شد، بازپرس دادسرا پس از تحقیق در این‌باره پرونده را برای شناخت و دستگیری متهمان به اداره آگاهی فرستاد، مأموران شعبه دو اداره آگاهی توانستند پس از 24 ساعت تلاش خانه شاهرخ را در چهارراه رضایی تهران پیدا کنند، شاهرخ و دوستش رمضان دستگیر شدند اما یکی از متهمان هنوز متواری است، بازپرس شعبه چهار دیروز این دو نفر را با قرار بازداشت زندانی کرد.

آنها زن آلمانی را به خاطر شاهرخ بردند و در آنجا شاهرخ در اتاق را بست و با تهدید چاقو ماریس را اغفال کرد، یکی از دوستان او به نام سیساد وارد اتاق شد و قصد اغفال ماریس را داشت که ماریس با داد و فریاد موفق به فرار شد.

تسنیم: چند روز قبل خانم ماریس تبعه و ساکن آلمان که مهندس شیمی است و به اتفاق شوهرش به ایران آمده هنگامیکه در خیابان نواب به دنبال تلفن عمومی می‌گشت، سه جوان که شاهد ناراحتی او به خاطر خرابی تلفن بودند، به عنوان اینکه تلفن خانه خود را در اختیار او قرار دهند خانم ماریس را سوار اتومبیل خود کردند.
——————-
خبرگزاری ایلنا: شهریار حیدری با بیان اینکه بر اساس آخرین گزارش تاکنون یک میلیون و ۴۷۰ هزار زائر از مرزهای زمینی شلمچه، مهران و چزابه خارج شده‌اند و به عراق سفر کرده‌اند، گفت: قریب به ۵۰ درصد بار ترافیکی این رفت و آمدها در مرز مهران است
این مقام مسئول در ستاد اربعین همچنین به وظایف کمیته امنیتی و انتظامی ستاد مرکزی اربعین اشاره و تصریح کرد: این کمیته با محوریت نیروی انتظامی و با همکاری عوامل نظامی و امنیتی در حال فعالیت است.

خبرگزاری ایلنا: شهریار حیدری با بیان اینکه بر اساس آخرین گزارش تاکنون یک میلیون و ۴۷۰ هزار زائر از مرزهای زمینی شلمچه، مهران و چزابه خارج شده‌اند و به عراق سفر کرده‌اند، گفت: قریب به ۵۰ درصد بار ترافیکی این رفت و آمدها در مرز مهران است.
حیدری در بخش دیگری از صحبت‌های خود  با رادیو اربعین گفت: تا به حال بیش از ۲۱ هزار نفر از افرادی که بدون ویزا به مرزها مراجعه کرده‌اند توسط نیروی انتظامی به عقب مرز منتقل شده‌اند.

وی با بیان اینکه در بحث نقل و انتقال زائرین مشکلی نداریم و امور طبق برنامه‌ریزی انجام شده در حال پیش رفتن است، اظهار داشت: در بحث تغذیه و اسکان زائران نیز خوشبختانه تاکنون با مساله خاصی مواجه نبوده‌ایم.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *