افزایش قیمت طلا در بازار جهانی + العبادی: ترکیه باید به حاکمیت عراق احترام بگذارد – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

باشگاه خبرنگاران جوان: در معاملات امروز بازار جهانی طلا هر اونس از این فلز گرانبها ۱۲۹۲.۴ دلار قیمت‌گذاری شد که نسبت به روز گذشته ۹۰ سنت افزایش داشته است
قیمت کنونی در مقایسه با متوسط قیمت یک ماه گذشته این فلز ۲۲.۶ دلار پایین‌تر و در مقایسه با متوسط قیمت یک سال گذشته آنها ۱۳.۱ دلار بالاتر بوده است.

نقره نیز ۲ سنت گران شد و ۱۶.۴۱ دلار در هر اونس به فروش رسید.

باشگاه خبرنگاران جوان: در معاملات امروز بازار جهانی طلا هر اونس از این فلز گرانبها ۱۲۹۲.۴ دلار قیمت‌گذاری شد که نسبت به روز گذشته ۹۰ سنت افزایش داشته است.

پلاتین و پالادیم نیز به ترتیب ۴ و ۱۳ دلار کاهش قیمت را تجربه کرده و ۸۹۶ و ۹۷۸ دلار در هر اونس قیمت‌گذاری شدند.

——————-

خبرگزاری فارس: «حیدر العبادی» نخست‌وزیر عراق امروز سه شنبه در نشست هفتگی دولت اعلام کرد که گزارش دولت نشان می‌دهد، باید پنج درصد از کل آراء به صورت دستی شمارش شود
او گفت که کمیسیون هیات دولت عراق تقلباتی را در برخی از مراکز رای گیری کشف کرده است و لذا این کمیسیون از دولت خواسته که مشکل مربوط به شکایت از نتایج انتخابات را مورد بررسی قرار دهد.

نخست‌وزیر عراق با بیان اینکه در انتخابات پارلمانی اخیر تقلب صورت گرفته است، افزود: برخی از اعضای کمیته انتخابات بدون ممنوع از سفر هستند.

العبادی همچنین از ترکیه خواست که در حملات خود به مواضع کردهای مسلح پ‌ک‌ک در شمال عراق، به حاکمیت این کشور احترام بگذارد.

تصاویر منتشر شده از شمال عراق حاکیست که کف رودخانه دجله کاملا نمایان شده و در بغداد کودکان به دلیل پایین آمدن آب رودخانه، در مناطق پیشتر عمیق رودخانه، در حال آب بازی هستند.

او با اشاره به بحران کم آبی بوجود آمده در عراق ناشی از بستن رو دجله توسط ترکیه اعلام کرد که عرارق درباره آب آشامیدنی هیچ مشکلی وجود ندارد، بلکه مشکل آن در تخصیص آب‌های کشاورزی است.

خبرگزاری فارس: «حیدر العبادی» نخست‌وزیر عراق امروز سه شنبه در نشست هفتگی دولت اعلام کرد که گزارش دولت نشان می‌دهد، باید پنج درصد از کل آراء به صورت دستی شمارش شود.

العبادی تاکید کرد که این گزارش نشان می‌دهد، باید نتایج انتخاباتی که در اردوگاه‌های آوارگان و خارج از کشور برگزار شده است، لغو شود.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *