اولین واکنش ترامپ به تیراندازی تگزاس + ترافیک پرحجم در مرز شلمچه و چزابه – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری مهر: «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد هر چند در کشور نیست، اما اوضاع را از دور تحت نظر دارد.

وی در واکنش به تیراندازی خونین در کلیسایی در ایالت تگزاس که بیش از ۵۰ کشته و زخمی بر جا گذاشته در صفحه توییتر خود نوشت: خدا با مردم «ساترلند اسپرینگز» در تگزاس است
طبق آخرین آمار اعلام شده از شمار قربانیان تیراندازی تگزاس، دست کم ۲۷ نفر از جمله یک کودک دو ساله در این حادثه کشته و ۲۴ نفر نیز زخمی شده اند.

وی در واکنش به تیراندازی خونین در کلیسایی در ایالت تگزاس که بیش از ۵۰ کشته و زخمی بر جا گذاشته در صفحه توییتر خود نوشت: خدا با مردم «ساترلند اسپرینگز» در تگزاس است.

ترامپ افزود: اف بی آی و نیروهای پلیس در صحنه هستند، من هم اوضاع را از ژاپن زیر نظر دارم.

خبرگزاری مهر: «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد هر چند در کشور نیست، اما اوضاع را از دور تحت نظر دارد.
——————-

خبرگزاری فارس: سردار محمد حسین حمیدی رئیس پلیس راه در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی مرزهای شلمچه، چزابه و مهران اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در مهران سنگین است
سردار حمیدی در خصوص ظرفیت پارکینگ‌ها در این مرزها گفت: ظرفیت پارکینگ‌ها رو به تکمیل است.

خبرگزاری فارس: سردار محمد حسین حمیدی رئیس پلیس راه در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی مرزهای شلمچه، چزابه و مهران اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در مهران سنگین است.

رئیس پلیس راه بابیان این مطلب که در حال حاضر دور رفت و خروج از مرز روزهای پرحجم خود را می‌گذارند، تصریح کرد: وضعیت تردد در مرزهای منتهی به شلمچه و چزابه نیز پرحجم گزارش شده است.

این مقام ارشد راهور ناجا به بارندگی در مهران پرداخت و خاطرنشان کرد: به واسطه بارندگی در حال حاضر لغزندگی راه در مسیرهای منتهی به مهران را شاهدیم که می‌طلبد رانندگان احتیاط بیشتری داشته باشند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *