ایلان ماسک آتش‌افکن هم می‌فروشد + هشدار شدیداللحن السیسی به مخالفانش – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: شرکت خسته‌ی «ایلان ماسک» را به خاطر قول‌هایی که می‌دهد و به سرانجام نمی‌رساند می‌شناسیم

آتش‌افکن در اصل یک سلاح است و نمی‌دانیم شرکت خسته‌ی ایلان ماسک چگونه دست به فروش چنین محصولی زده است. شاید به خاطر آن کپسول آتش خاموش کن ۳۰ دلاری که کنار آتش‌افکن می‌فروشد، با این شرکت کنار آمده‌اند. بد نیست اشاره کنیم که کپسول آتش خاموش کن هم لوگوی The Boring Company دارد.

مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: شرکت خسته‌ی «ایلان ماسک» را به خاطر قول‌هایی که می‌دهد و به سرانجام نمی‌رساند می‌شناسیم. شرکت The Boring Company مشغول کار روی پروژه‌ای بزرگ است که روزی ترافیک سنگین راه‌ها را کم خواهد کرد.

اگر از پنجره‌ به بیرون نگاهی بیاندازید، می‌بینید که مشکل اصلی ترافیک فعلا برف سنگینی است که مانع از رسیدن افراد به سرکار یا هر مقصد دیگری که داشته‌اند، شده است. محصول جدید شرکت خسته‌ی ایلان ماسک می‌تواند این مشکل را برطرف کند؛ و البته در دعواهای بزرگ هم به کارتان بیاید.
شرکت The Boring Company قول داده بود که اگر ۵۰ هزار عدد کلاه بفروشند، کلاهی که لوگوی این شرکت روی آن حک شده است، سراغ فروش یک آتش‌افکن می‌روند. در روز کریسمس و پس از فروش ۵۰ هزار کلاه The Boring Company، حساب رسمی این شرکت توییت کرد که منتظر آتش‌افکن‌ها باشید.

همین حالا می‌توانید به وب‌سایت رسمی The Boring Company بروید و با پرداخت ۵۰۰ دلار یک آتش‌افکن با لوگو و طراحی این شرکت برای خودتان پیش‌خرید کنید.

آتش‌افکن ایلان ماسک از معدود قول‌های او است که به واقعیت پیوسته.

——————-
خبرگزاری فارس: عبدالفتاح السیسی، رئیس‌جمهور مصر روز چهارشنبه به رقیبان سیاسی‌اش که قصد دارند حکومتش را به چالش بکشند هشدار داد
«حشام جنینه»، رئیس سابق سازمان حسابرسی مصر که از «سامی عنان»، از اعضای ارشد نیروهای مسلح این کشور حمایت کرده بود، یکی دیگر از فعالان طرفدار تحریم انتخابات است.

بیش از ۱۵۰ سیاستمدار و فعال سیاسی مصر روز سه‌شنبه از مردم کشورشان خواستند از شرکت در انتخاباتی که السیسی و یکی از حامیانش تنها رقیبان آن هستند خودداری کنند.

«حمدین صباحی»، رهبر جریان «الشعبی» که در انتخابات سال ۲۰۱۴ رقیب «السیسی» در انتخابات ریاست‌جمهوری مصر بود یکی از کسانی بود که درخواست تحریم انتخابات را مطرح کرد.

السیسی که در مراسم افتتاح یک میدان گازی حضور داشت در ادامه گفت: «چیزی که آن موقع موثر واقع نشد، الان هم موثر نخواهد بود… مثل اینکه من را خوب نمی‌شناسید.»

به نوشته رویترز، رئیس‌جمهور مصر این اظهارات را یک روز بعد از درخواست رهبران مخالف دولت برای تحریم انتخابات ریاست‌جمهوری مصر که قرار است ۲۶ تا ۲۸ مارس (ششم تا هشتم فروردین‌ماه) برگزار شود، مطرح کرد.

نیروهای امنیتی مصر هفته گذشته «سامی عنان» را به اتهام «اعلام نامزدی در انتخابات بدون کسب موافقت لازم، جعل اسناد رسمی و تحریک مردم علیه نیروهای مسلح» بازداشت شد.

خبرگزاری فارس: عبدالفتاح السیسی، رئیس‌جمهور مصر روز چهارشنبه به رقیبان سیاسی‌اش که قصد دارند حکومتش را به چالش بکشند هشدار داد.
وی با اشاره غیرمستقیم به اعتراضات سال ۲۰۱۱ که به سرنگونی «حسنی مبارک»، دیکتاتور سابق مصر منجر شد گفت: «حواستان باشد. اتفاقی که هفت یا هشت سال پیش افتاد دوباره در مصر تکرار نخواهد شد.»

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *