بارانی: می‌خواهم به یک تیم بزرگ بروم + طوفان مشهد ۴ مصدوم بر جای گذاشت – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری تسنیم: محمدصادق بارانی در مورد خداحافظی‌اش از تیم پیکان گفت: من شش سال در تیم پیکان بودم و سال‌های مهم از جوانی‌ام را در این تیم پشت سر گذاشتم
هافبک تیم فوتبال پیکان در فصل گذشته همچنین در پایان تصریح کرد: هنوز با تیمی توافق نکرده‌ام و سعی می‌کنم بهترین تصمیم را بگیرم.

وی در پاسخ به این پرسش که قرار است در چه تیمی بازی کند، عنوان کرد: مدیربرنامه‌هایم در حال مذاکره با چند تیم است و سعی می‌کنم بهترین انتخاب را داشته باشم. من چند سال در پیکان بیشترین بازی‌ها را انجام دادم و عملکرد بدی هم نداشتم، اما یک بار هم به تیم ملی دعوت نشدم. حالا می‌خواهم به یک تیم بزرگ بروم تا به تیم ملی برسم. مطمئن باشید به تیمی می‌روم که در بین سه چهار تیم بالای جدول باشد.

خبرگزاری تسنیم: محمدصادق بارانی در مورد خداحافظی‌اش از تیم پیکان گفت: من شش سال در تیم پیکان بودم و سال‌های مهم از جوانی‌ام را در این تیم پشت سر گذاشتم. جدایی از پیکان تصمیم سختی بود که گرفتم، ولی به‌هرحال یکسری مسائل باعث شد که جدا شوم. باید از زحمات آقایان شیعی، طهماسبی و مجموعه پیکان تشکر کنم، همچنین دست کارگران کارخانه ایران‌خودرو را هم می‌بوسم و برای پیکان آرزوی موفقیت می‌کنم.

——————-

خبرگزاری ایسنا: رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد از مصدوم شدن 4 نفر در طوفان مشهد خبر داد
وی افزود: با این وجود این‌ها آمارهای کمی و اولیه بوده و قابل اتکا نیستند و برای بررسی تبعات این پدیده بر سلامت شهرندان باید منتظر ارائه آمارهای تحلیلی در آینده باشیم.

شهرام طاهرزاده با اشاره به حوادث ناشی از طوفان بعدازظهر دیروز مشهد، اظهار کرد: بر اساس آخرین آمارها در طوفان مشهد 3 کودک بر اثر ریزش دیوار و یک مرد بر اثر سقوط درخت بر روی خودروی خود مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شدند.

خبرگزاری ایسنا: رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد از مصدوم شدن 4 نفر در طوفان مشهد خبر داد.

رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه مقایسه آمارها نسبت به مدت مشابه سال گذشته تفاوت چندانی مشاهده نمی‌شود، خاطرنشان کرد: از جمله دلایل این موضوع می‌توان به اطلاع‌رسانی خوب که باعث حضور کم‌تر مردم و گروه‌های آسیب پذیر در سطح شهر شده و هم‌چنین استفاده از تجهیزات حفاظتی اشاره کرد.

وی همچنین با اشاره به درخواست‌های امدادی به دلیل وقوع گردوخاک و آلودگی هوا در طول 4 روز گذشته در مشهد، تصریح کرد: در طی این مدت در مجموع 222 بیمار قلبی عروقی و 189 بیمار تنفسی توسط اورژانس به بیمارستان‌های سطح شهر مشهد منتقل شدند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *