بارسلونا برای قهرمانی به چند امتیاز نیاز دارد؟ – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

ایسنا: ‌به نقل از آس، بارسلونا یک‌شنبه شب با پیروزی یک بر صفر مقابل اتلتیکومادرید در هفته‌ بیست و هفتم لالیگا توانست اختلافش را با این تیم به هشت امتیاز برساند و به قهرمانی در این رقابت‌ها نزدیک شود
آبی‌ اناری‌ها می‌توانند در خانه به هدف‌شان برسند چون این تیم شش بازی را باید در نوکمپ انجام دهد. بارسلونا از اتلتیک بیلبائو، لگانس، والنسیا، ویارئال، رئال مادرید و رئال سوسیداد میزبانی خواهد کرد. شاگردان ارنستو والورده باید خارج از خانه به مصاف مالاگا، سویا، سلتاویگو، دپورتیوو لاکرونیا و لوانته بروند. با این حال یک آمار فوق‌العاده‌ وجود دارد که بارسلونا خیالش از قهرمانی مطمئن خواهد بود. هیچ تیمی در لالیگا با اختلاف هشت امتیاز در ۱۱ هفته‌ به پایان، صدرنشینی‌اش را از دست نداده است.

والورده همچنین با رکورد پپ گواردیولا در این زمان از فصل فاصله دارد. بارسا پپ ۷۴ امتیاز به دست آورد و تیم والورده ۶۹ امتیاز کسب کرد. سرمربی ‌اسپانیایی تنها چهار بازی با رکورد بارسا پپ یعنی ۳۱ بازی بدون شکست فاصله دارد.

ایسنا: ‌به نقل از آس، بارسلونا یک‌شنبه شب با پیروزی یک بر صفر مقابل اتلتیکومادرید در هفته‌ بیست و هفتم لالیگا توانست اختلافش را با این تیم به هشت امتیاز برساند و به قهرمانی در این رقابت‌ها نزدیک شود. تیم کاتالانی برای قهرمانی به حداکثر ۲۵ امتیاز نیاز دارد. در بهترین حالت اگر اتلتیکومادرید بتواند هر ۱۱ بازی‌اش را با پیروزی پشت سر بگذارد ۹۴ امتیازی می‌شود و بارسلونای ۶۹ امتیازی برای تثبیت قهرمانی‌اش باید ۲۵ امتیاز کسب کند.

پیروزی بارسلونا برابر اتلتیکومادرید به لطف گل لیونل مسی آمار فوق‌العاده‌ آبی‌ اناری‌ها را در این فصل تکمیل کرد. این تیم به رکورد رئال مادرید در فصل‌های ۶۹ – ۱۹۶۸ و ۸۹ – ۱۹۸۸ رسید. با این حال بارسا با بهترین عملکرد در لالیگا پنج هفته‌ فاصله دارد. رئال سوسیداد در فصل ۸۰ – ۱۹۷۹ توانست ۳۲ هفته‌ را بدون شکست پشت سر بگذارد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *