بزرگترین گناه، مایوس کردن مردم از انقلاب است – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایسنا: نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان خطاب به مسئولان گفت: مردم برادر دینی شما هستند و فقط به فکر جیبتان نباشید امروز بزرگترین گناه مایوس کردن مردم از انقلابشان است
وی با اشاره به جمعه آخر ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس گفت: امسال باید مشت‌ها را برای دفاع از قدس گره کرده‌تر بلند کنیم و به دشمنان نشان دهیم که فلسطین و قدس تنها نیستند.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به این که عالمان، وارث انبیا هستند و تضعیف این جایگاه تضعیف انقلاب اسلامی است گفت: مقام معظم رهبری فرمودند هر اشکالی است در خود ماست، زمینه را فراهم می‌کنیم و دشمن استفاده می‌کند و بعدش ناراضی و گلایه‌مند می‌شویم.

آیت الله نعیم‌آبادی خطاب به مسؤولان بیان کرد: مردم برادر دینی شما هستند، فقط به فکر جیب‌تان نباشید، امروز بزرگترین گناه مایوس کردن مردم از انقلاب‌شان است.

خبرگزاری ایسنا: نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان خطاب به مسئولان گفت: مردم برادر دینی شما هستند و فقط به فکر جیبتان نباشید امروز بزرگترین گناه مایوس کردن مردم از انقلابشان است.

وی افزود: باید بدانیم که دشمن در چند محور برنامه‌ریزی کرده است که یکی از آن‌ها قطع رابطه مردم با روحانیت از طریق ترویج دروغ پردازی‌ها در جامعه است، اعتماد مردم به روحانیت برای جامعه شیعه یک سرمایه عظیم است که نباید اجازه دهیم این سرمایه از بین برود و یا خدشه‌دار شود.

 آیت الله غلامعلی نعیم‌آبادی ظهر امروز در جمع نمازگزاران بندرعباس با اشاره جایگاه علما در جامعه اظهار کرد: پیروی از یک فرد آگاه و دانا لازم است و مبنای فتوای علما، سخن امام محمدباقر (ع) است.

وی با اشاره به بروز اختلافات در داخل، اظهار کرد: منتقدانه و بدون غرض انتقاد کنیم، اگر ما در درون مشکلی نداشته باشیم ترامپ هم هیچ غلطی نمی‌تواند کند.

امام جمعه بندرعباس اضافه کرد: بزرگترین لطف امام راحل، آوردن ولایت فقیه بود و باید بدانیم که عالم نمی‌تواند دیکتاتور باشد و نباید اجازه دهیم علما تضعیف شوند .

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *