بهاره رهنما: چند همسری را جرم می‌دانم + اولویت شفر، انتقام از العین یا صعود از گروه؟ – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرآنلاین: بهاره رهنما به شایعه‌ای که درباره حمایت او از چند همسری منتشر شده بود، در اینستاگرام پاسخ داد.

بهاره رهنما در اینستاگرام نوشت: «بنده نه تنها از چند همسری دفاع نمی‌کنم بلکه در اغلب موارد و خصوصا نوع پنهانکارانه این عمل را به عنوان یک حقوقدان جرم می‌دانم! چندی پیش افتخار این رو داشتم که به عنوان یکی از فعالین حقوق زنان در ایران از سازمان ملل برای کوشش در مورد اصل پنجم (برابری جنسیتی زنان و دختران) از مقر این سازمان در تهران تقدیر نامه ای دریافت کردم
بهاره رهنما: چند همسری را جرم می‌دانم

بهاره رهنما در اینستاگرام نوشت: «بنده نه تنها از چند همسری دفاع نمی‌کنم بلکه در اغلب موارد و خصوصا نوع پنهانکارانه این عمل را به عنوان یک حقوقدان جرم می‌دانم! چندی پیش افتخار این رو داشتم که به عنوان یکی از فعالین حقوق زنان در ایران از سازمان ملل برای کوشش در مورد اصل پنجم (برابری جنسیتی زنان و دختران) از مقر این سازمان در تهران تقدیر نامه ای دریافت کردم.

خبرآنلاین: بهاره رهنما به شایعه‌ای که درباره حمایت او از چند همسری منتشر شده بود، در اینستاگرام پاسخ داد.

در تمام این سال ها هم سعی کردم بعتوان یک زن با زن ستیزی رایج در کشورم مبارزه کنم چه با انتخاب هام و چه با نگرشم، پارسال هم نمایشنامه “دیگری “رو کارگردانی و باز نویسی کردم که در راستای خشونت علیه زنان و چند همسری بود و الان سایت های جعل کننده و زرد به دروغ از من مطلبی رو در حمایت از چند همسری منتشر کردند که از همین صفحه و شخصا به شدت تکذیب می‌کنم و خواهش میکنم از تک تک فالور های عزیزم که رسانه باشند و این دروغ را تکذیب کنند.»

——————-

ورزش سه: استقلال روز سه شنبه در ورزشگاه بن زاید مهمان العین در روز سوم لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود. شاگردان شفر در این دیدار انگیزه انتقام دارند و می خواهند تیم اماراتی را برابر هواداران این تیم شکست دهند تا انتقام شکست تلخ پارسال را بگیرند اما مطمئنا شفر برای این دیدار اولویت دیگری دارد
استقلالی ها با کسب تساوی در دیدار برگشت دست بالا را خواهند داشت و می توانند در زمین خودی با استفاده از نیاز العین به کسب سه امتیاز روند انتقام و شاید نا امید کردن این تیم از صعود را کامل کنند.

ورزش سه: استقلال روز سه شنبه در ورزشگاه بن زاید مهمان العین در روز سوم لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود. شاگردان شفر در این دیدار انگیزه انتقام دارند و می خواهند تیم اماراتی را برابر هواداران این تیم شکست دهند تا انتقام شکست تلخ پارسال را بگیرند اما مطمئنا شفر برای این دیدار اولویت دیگری دارد.

شفر در امارات به دنبال راهی است تا از هیجان و انگیزه آبی ها برای انتقام بکاهد و آنها را برای شرایطی آماده کند که تضمین کننده صعود این تیم است و به این ترتیب آمادگی روحی و روانی نکته ای است که می تواند کلید موفقیت در العین باشد.

سرمربی آلمانی می داند کسب یک امتیاز صدرنشینی این تیم را قطعی می کند و آنها با خیالی آسوده به دور برگشت و دو دیدار خانگی فکر خواهند کرد و این موضوع باعث می شود تا او استراتژی متفاوتی را در نظر بگیرد.

آبی ها می توانند در العین با دفاع و ضد حمله حریف خود را زمینگیر کنند و حداقل یک امتیاز برای آن ها در دسترس خواهد بود اما تمرکز روی انتقام و حملات بی محابا می تواند موقعیت استقلال را بر هم بزند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *