ترامپ از انگلیس به دیدار پوتین می‌رود – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

ایرنا به نقل از منابع انگلیسی، دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا سفر خود به انگلیس را به مدت یک روز دیگر تمدید کرد و قرار شد مستقیماً برای دیدار با رئیس‌جمهوری روسیه به فنلاند سفر کند
ترامپ عصر پنجشنبه پس از پایان نشست سازمان پیمان آتلانتیک شمالی در بلژیک راهی انگلیس می‌شود. بر اساس برنامه اعلام‌شده، وی در ابتدا قرار است در نشستی با حضور آمریکایی‌های مقیم انگلیس در اقامتگاه سفیر این کشور دیدار کند. شرکت در اجلاس با حضور فعالان اقتصادی و سران شرکت‌های تجاری از دیگر برنامه‌های پنجشنبه‌شب او گزارش شده است.

ترامپ قرار بود برای انجام سفری سه‌روزه به انگلیس سفر کند و حالا با تمدید یک‌روزه آن، گفته است که می‌خواهد ایام پایان هفته را در اسکاتلند، سرزمین مادری‌اش سپری کند.

ایرنا به نقل از منابع انگلیسی، دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا سفر خود به انگلیس را به مدت یک روز دیگر تمدید کرد و قرار شد مستقیماً برای دیدار با رئیس‌جمهوری روسیه به فنلاند سفر کند.

ترامپ همچنین روز جمعه قرار است از مراسم رزمایش ارتش انگلیس و فعالیت‌های نظامی دو کشور دیدار و سپس راهی کاخ ویندزور برای ملاقات با ملکه شود. مقام‌های انگلیسی جزئیات بیشتری را درباره برنامه سفر او، از ترس اعتراض گروه‌های مخالف منتشر نکرده، اما گفته‌اند که وی یکشنبه‌شب، انگلیس به مقصد فنلاند برای دیدار با ولادیمیر پوتین ترک می‌کند.

روزنامه تایمز به تازگی در گزارشی عملیات تأمین امنیت سفر رئیس‌جمهوری به انگلیس را بسیار پرهزینه خوانده است.

رئیس‌جمهوری آمریکا تاکنون سه بار سفر خود به انگلیس را از ترس رویارویی با معترضان به تأخیر انداخته و به‌اجبار ملاقات خود با نخست‌وزیر انگلیس را خارج از داونینگ استریت، دفتر رسمی «می» برگزار می‌کند.

تایمز دراین‌باره نوشته است: انتظار می‌رود که بین ۵ تا ۱۰ هزار نیروی پلیس در کنار واحد‌های ضد تروریسم، ضد شورش، مقابله با تظاهرات خیابانی، تیم‌های خنثی‌کننده بمب و تجهیزات نظامی، دایره جمع‌آوری شواهد و مأموران ویژه امنیتی در عملیات تأمین امنیت سفر دونالد ترامپ به انگلیس شرکت کنند؛ بنابراین گزارش هزینه تأمین این عملیات دست‌کم ۵ میلیون پوند برای مالیات‌دهندگان انگلیسی هزینه خواهد داشت.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *