ترامپ و پوتین درباره کره شمالی گفتگو می‌کنند + برقراری امنیت در مرزهای مهران، شلمچه و چذابه – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایسنا: به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، کاخ کرملین اعلام کرده است که ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه و دونالد ترامپ، همتای آمریکایی وی احتمالا در حاشیه نشست آتی اَپک که طی روزهای آتی در ویتنام برگزار می‌شود، دیدار خواهند کرد
وی در ادامه تصریح کرد: روسیه باید در رابطه با آینده شبه‌جزیره کره نقش داشته باشد.

سخنگوی کاخ سفید اظهار کرد: روسیه به عنوان یکی از اعضای سازمان ملل متحد موظف است به قطعنامه‌های شورای امنیت در قبال کره‌شمالی از جمله تحریم‌های جدیدی که به اتفاق آرا تصویب شد، عمل کند.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، کاخ کرملین اعلام کرده است که ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه و دونالد ترامپ، همتای آمریکایی وی احتمالا در حاشیه نشست آتی اَپک که طی روزهای آتی در ویتنام برگزار می‌شود، دیدار خواهند کرد.
این سخنگو خاطرنشان کرد: روسیه با کره‌شمالی هم‌مرز است و روس‌ها درباره مسیری که کره‌شمالی در منطقه پیش گرفته است، بسیار نگران هستند.

در همین حال یک سخنگوی کاخ سفید گفت: بحران کره‌شمالی یکی از اصلی‌ترین موضوعات در دیدار احتمالی پوتین و همتای آمریکایی وی خواهد بود.

——————-

خبرگزاری ایسنا: حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمود علوی در جریان بازدید از مرز مهران اظهار کرد: شمار زیادی از زائران سال گذشته که فاقد ویزا و مدارک قانونی برای عزیمت به عتبات عالیات بودند در مرزها تجمع کردند ولی خوشبختانه این مشکل امسال بسیار کمتر بوده است
وزیر اطلاعات گفت: امسال روند تردد زائران اربعین تفاوت بسیار محسوسی داشته و در بازدید از مرزهای شلمچه، چذابه و مهرانمشاهده کردم حرکت زائران پر حجم اما روان است و در آرامش و امنیت بسیار مطلوبی جریان دارد. 

وی افزود: عمده زایرانی که امسال برای زیارت عتبات عالیات در اربعین به مرزها مراجعه کرده دارای مدارک قانونی بوده که این مساله موجب روان شدن تردد زائران شده است.
وزیر اطلاعات اضافه کرد: خوشبختانه با تعامل انجام گرفته با مسوولان کشور عراق شرایط سهولت تردد زائران در عراق نیز فراهم و براحتی در حال انجام است.

خبرگزاری ایسنا: حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمود علوی در جریان بازدید از مرز مهران اظهار کرد: شمار زیادی از زائران سال گذشته که فاقد ویزا و مدارک قانونی برای عزیمت به عتبات عالیات بودند در مرزها تجمع کردند ولی خوشبختانه این مشکل امسال بسیار کمتر بوده است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *