تلاش برای حضور مردم در سینما + تفاهم ایران و آذربایجان برای ورود نخستین قطار باری – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایسنا: دبیر اجرایی هشتمین جشنواره فیلم فجر اصفهان گفت: بلیت های هشتمین جشنواره فیلم فجر اصفهان 80 درصد به صورت اینترنتی و 20 درصد به صورت حضوری فروخته می شود و تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم حضور مردم را با کمترین زحمت بر روی صندلی سینما داشته باشیم
وی خاطرنشان کرد: برای افزودن فیلم از شهرداری اصفهان درخواست کمک کردهایم که هنوز شهردار اصفهان پاسخی به ما ندادهاند، همچنین از استانداری نیز تقاضای کمک میکنیم تا بتوانیم برای مردم هنردوست اصفهان فیلمهای بیشتری را اکران کنیم.

دبیر اجرایی هشتمین جشنواره فیلم فجر اصفهان ادامه داد: در حال حاضر برای افزودن فیلمهای بیشتر به نتیجه نرسیدهایم و همچنان رایزنیها برای پر شدن سانسهای خالی در حال انجام است.

رضا دهقانی در گفت و گو با خبرنگار ، اظهار کرد: آنچه برآوردها از فروش بلیتهای اینترنتی نشان میدهد، استقبال از روز اول جشنواره فیلم فجر در اصفهان مناسب بوده است.

خبرگزاری ایسنا: دبیر اجرایی هشتمین جشنواره فیلم فجر اصفهان گفت: بلیت های هشتمین جشنواره فیلم فجر اصفهان 80 درصد به صورت اینترنتی و 20 درصد به صورت حضوری فروخته می شود و تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم حضور مردم را با کمترین زحمت بر روی صندلی سینما داشته باشیم.
دهقانی تصریح کرد: در حال حاضر 13 فیلم سودای سیمرغ و 5 فیلم ژانر کودک در مجموع 18 فیلم برای اکران در اصفهان در نظر گرفته شده است و اگر میخواهیم تعداد فیلمها از این میزان بیشتر باشد باید برخی ارگانها به میدان بیایند.

وی افزود: بلیتهای هشتمین جشنواره فیلم فجر اصفهان 80 درصد به صورت اینترنتی و 20 درصد به صورت حضوری فروخته میشود و تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم حضور مردم را با کمترین زحمت بر روی صندلی سینما داشته باشیم.

——————-
خبرگزاری ایسنا: تفاهمنامه مسئولان دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان برای ورود آزمایشی نخستین قطار باری به بارانداز آستارا در خاک کشور امضا شد
در این نشست توافق شد که طی چند روز آینده یک رام قطار باری حامل محموله MDF که از مقصد شهر “سن پترزبورگ” روسیه به سمت جمهوری آذربایجان حرکت کرده بود، وارد بارانداز آستارا در خاک جمهوری اسلامی ایران شود و نخستین محموله خود را به شکل آزمایشی تخلیه کند.

پس از پایان این نشست، تفاهم نامه ورود آزمایشی نخستین قطار باری از طریق خط آهن آستارا – آستارا بین طرفین به امضا رسید.

نشست مشترک مسئولان مرزبانی و راه آهن دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان که از ساعت 11 صبح امروز (شنبه 14 بهمن) در اتاق اجلاس هتل بین المللی اسپیناس آستارا آغاز شده بود، پس از هفت ساعت مذاکره بی وقفه در ساعت 18 به پایان رسید.

حاضران، پیش از شرکت در این نشست ، از پل ریلی بین المللی آستارا – آستارا که به روی رودخانه مرزی آستاراچای احداث شده است، بازدید کردند.

در این نشست علاوه بر مرزبان درجه یک جمهوری اسلامی ایران در منطقه آستارا و مرزبان درجه یک جمهوری آذربایجان در منطقه لنکران ، “عباس نظری” مدیرکل دفتر امور بین الملل راه آهن جمهوری اسلامی ایران ، “زمان نوروزاُف” معاون عملیات و ساخت و ساز راه آهن جمهوری آذربایجان ، “رامین اسماعیل اُف” مشاور فنی رئیس کل راه آهن جمهوری آذربایجان و تنی چند از مسئولان دو کشور حضور داشتند.

خبرگزاری ایسنا: تفاهمنامه مسئولان دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان برای ورود آزمایشی نخستین قطار باری به بارانداز آستارا در خاک کشور امضا شد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *