تلاش تیم پزشکی برای بازگشت صدای شجریان + ادعای توافق ایران و دولت اوباما در سال ۲۰۱۳ – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

سازندگی: مرغ سحر دیگر نمی‌خواند. استاد محمدرضا شجریان با وجود روحیه بالا روزهای سختی را سپری می‌کند. این را باید نوشت و دوباره آرزو کرد که ای کاش، شایعات تلگرامی که این روزها بابِ روز است، دست از سر ما و بخصوص هنرمندان بر دارد

او مدتی است مشغول پرتو درمانی است، برای از بین رفتن سلول‌های سرطانی و این به بافت‌های سالم مغز هم آسیب زده است؛ اما اسطوره‌ی آواز ایران، هشیار است و به سختی می تواند تکلم کند. او حالا زیر نظر پزشکان مشغول فیزیوتراپی هم است برای اینکه بافت‌های آسیب‌دیده دوباره بتوانند به فهالیت خود بازگردند.

سازندگی: مرغ سحر دیگر نمی‌خواند. استاد محمدرضا شجریان با وجود روحیه بالا روزهای سختی را سپری می‌کند. این را باید نوشت و دوباره آرزو کرد که ای کاش، شایعات تلگرامی که این روزها بابِ روز است، دست از سر ما و بخصوص هنرمندان بر دارد.

تصویر زیر استوری رایان شجریان، فرزند محمدرضا شجریان در رابطه با وضعیت حال پدرش است:

تلاش تیم پزشکی برای بازگشت صدای شجریان

 

——————-

انتخاب: جوئیش پرس نوشت: دولت ترامپ اخیرا اعلام کرده که ایالات متحده در زمان ریاست جمهوری ترامپ تن به نوعی پروپاگاندی و جریان سازی تبلیغاتی داده تا توافق هسته ای با ایران را به ثمر برساند

تیلرسون در کنگره آمریکا در این خصوص گفت :این قطعنامه برای برای امنیت ملی ایالات متحده بسیار ضروری است ،چرا که جریان های آزاد اطلاعات را به ایران تحمیل می کند . این یکی از عناصر مهم و کلیدی در خصوص استراتژی جدید ایالات متحده محسوب می شود. رکس تیلرسون معتقد است بادی در خفا جریان توافقنامه را ادامه داد .

انتخاب: جوئیش پرس نوشت: دولت ترامپ اخیرا اعلام کرده که ایالات متحده در زمان ریاست جمهوری ترامپ تن به نوعی پروپاگاندی و جریان سازی تبلیغاتی داده تا توافق هسته ای با ایران را به ثمر برساند . توافقی که به گفته دولت ترامپ بین نمایندگان اوباما و ایران انجام شد.

این رسانه در ادامه آورده است: دولت اوباما و ایران در سال 2013 با توافقنامه ای پذیرفتند که وزارت امور خارجه ایالات متحده لغو تحریم ها علیه صدا و سیمای ملی جمهوری اسلامی ایران را هر شش ماه ،یکبار تمدید کنند.

نویسنده این مقاله آرون بندلر ادامه می دهد ؛ در شرایطی که بسیاری از معترضان معتقد بودند ترامپ باید سیاست های تحریمی خود در خصوص صدا و سیمای جمهوری اسلامی را اجرا کند ، تیلرسون معتقد است این توافق همچنان در خفا باید تمدید شود .

وزیر امور خارجه ایالات رکس تیلرسون در ماه ژانویه مجددا تحریم های علیه صدا و سیمای ملی ایران را لغو کرد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *