تکذیب تیراندازی در کهگیلویه و بویراحمد + تهرانی‌ ها در فضای باز فعالیت طولانی‌ نکنند – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایرنا: مدیر روابط عمومی اداره کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز یکی از ارباب رجوع ها با سلاح وارد این اداره کل شد اما تیراندازی صورت نگرفت
وی افزود: در این درگیری هیچ گونه تیراندازی از سوی ارباب رجوع به سوی کارمند این اداره کل صورت نگرفت.

مدیر روابط عمومی اداره کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در این درگیری گلنگدن اسلحه به سر این کارمند برخورد کرده و سبب جراحت در سر وی شده است.

خبرگزاری ایرنا: مدیر روابط عمومی اداره کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز یکی از ارباب رجوع ها با سلاح وارد این اداره کل شد اما تیراندازی صورت نگرفت.

غلام طاعت نژاد اظهار داشت: ارباب رجوعی با نام (ف.م) با همراه داشتن یک قبضه اسلحه به اتاق مدیر تعاون این اداره به نام (ع.ق) وارد شده و پس از درگیری لفظی با هم گلاویز شده اند.

طاعت نژاد تصریح کرد: احتمال می رود ارباب رجوع مذکور بنا به پرونده ای که به ضرر او طی چند روز پیش در دادگاه صادر شده بود مرتکب این عمل شده باشد.

امروز برخی رسانه ها از تیراندازی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گهگیلویه و بویراحمد خبر داده بودند.
——————-
خبرگزاری ایرنا:  اداره کل محیط زیست استان تهران با اشاره به شرایط کیفی و میزان غلظت آلاینده ها در هوای پایتخت، به شهروندان توصیه کرد از فعالیت طولانی مدت در فضای باز و تردد غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند
اداره کل محیط زیست استان تهران در این اطلاعیه به عموم شهروندان توصیه کرده از فعالیت طولانی مدت و همچنین ورزش در فضای باز خودداری کنند.

خبرگزاری ایرنا:  اداره کل محیط زیست استان تهران با اشاره به شرایط کیفی و میزان غلظت آلاینده ها در هوای پایتخت، به شهروندان توصیه کرد از فعالیت طولانی مدت در فضای باز و تردد غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند.
مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران روز دوشنبه با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: اطلاعات دریافتی از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، بیانگر شرایط ناسالم هوای پایتخت برای گروه های حساس است.

دراین اطلاعیه به افراد مبتلا به بیماری های قلبی و ریوی، کودکان و سالمندان نیز توصیه شده که از تردد غیر ضروری در فضای باز پرهیز کنند.

شاخص کیفی هوای تهران امروز و در دوازدهمین روز پیاپی در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

بر اساس این اطلاعیه، برهمین اساس و با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر سکون نسبی هوا و وارونگی دما، پیش بینی می‌شود تا 2 روز آینده نیز شرایط برای انباشت آلاینده‌ها فراهم ‌باشد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *