جای خالی رصدخانه مردمی برای سنجش مدیران + ماسکرانو: شاید به لیگ آرژانتین برگردم – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایسنا: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پیشنهاد تاسیس یک نهاد دیده‌بان و رصدخانه مردمی برای سنجش تحقق وعده‌های مدیران و مسوولان را ارائه کرد
سنجش میزان تحقق هر وعده به صورت علمی دقیق و مستقل از جریان‌های سیاسی، شفافیت واقعی ایجاد خواهد کرد.

محسن رضایی در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: جای خالی نهادی مستقل برای دیده‌بانی و رصد وعده‌های مدیران و مسوولان، میزان تحقق آن وعده‌ها از یک طرف و ارتباط کاری و اختیار اجرایی هر مسوول با وعده‌ای که طرح می‌کند از طرف دیگر پیش از پیش احساس می‌شود.

خبرگزاری ایسنا: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پیشنهاد تاسیس یک نهاد دیده‌بان و رصدخانه مردمی برای سنجش تحقق وعده‌های مدیران و مسوولان را ارائه کرد.
تاسیس چنین رصدخانه مردمی و غیرحکومتی از یک سو موجب می‌شود رمز و راز موفقیت و ناکامی مدیران بهتر شناخته شود و از سوی دیگر مطالبات مردم را در مسیر درست هدایت خواهد کرد.

——————-

ورزش سه: خاویر ماسکرانو، مدافع بارسلونا از احتمال بازگشتش به لیگ آرژانتین خبر داد.

مدافع-هافبک سابق لیورپول در فصل جاری تنها در 8 بازی از 18 بازی بارسا از ابتدا در ترکیب قرار گرفته و والورده، زوج پیکه-اومتیتی را به حضور او در میدان ترجیح داده است
مدافع-هافبک سابق لیورپول در فصل جاری تنها در 8 بازی از 18 بازی بارسا از ابتدا در ترکیب قرار گرفته و والورده، زوج پیکه-اومتیتی را به حضور او در میدان ترجیح داده است. حال او از شرایطش در تیم ابراز نارضایتی کرد و از احتمال بازگشتش به ریورپلاته، تیمی که فوتبالش را در آنجا آغاز کرده خبر داد.

ماسکرانو: شاید به لیگ آرژانتین برگردم

او گفت:” تمرکز بر این است که خوشحال باشم و تصمیماتی که می‌گیرم بر اساس اتفاقاتی است که در جریان هستند. در بارسلونا، مشخصا مثل قبل خیلی بازی نمی‌کنم. همچنان بازی می‌کنم، رقابت می‌کنم و هر بار که در ترکیب قرار می‌گیرم به این خاطر است که در تمرینات تلاش بسیاری کرده ام؛ ولی مشخص است که خیلی دفعات دوست دارید بیشتر بازی کنید.

ورزش سه: خاویر ماسکرانو، مدافع بارسلونا از احتمال بازگشتش به لیگ آرژانتین خبر داد.

نمی‌گویم باید بازی کنم، زیرا بازیکنانی که فیکس هستند سطح خیلی بالایی دارند و کاری نمی‌توان در این زمینه انجام داد. همیشه شرایط را بررسی می‌کنم و می‌بینم که چه خواهد شد. فعلا به صورت قطعی به بازگشت به آرژانتین فکر نکرده ام و درخواستی هم نداده ام؛ولی باید ببینم چه خواهد شد. نمی‌خواهم بگویم چیزی را رد می‌کنم، زیرا اوضاع عوض می‌شود و قصد ندارم زندانی صحبت های قبلم باشم.”

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *