جلالی: شکست ما برابر نفت آبادان سه دلیل داشت + ترامپ به یک پادشاه عرب: بدون ما دوام نمی‌آورید – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری تسنیم: مجید جلالی، سرمربی پیکان پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: از نحوه کار بازیکنانم لذت بردم
خبرگزاری تسنیم: مجید جلالی، سرمربی پیکان پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: از نحوه کار بازیکنانم لذت بردم. در شرایط خیلی حساسی سه امتیاز را از دست دادیم که این موضوع سه دلیل داشت. یکی اینکه فاصله بازی ما با سپاهان و نفت آبادان خیلی کم بود و همین موضوع باعث شد دوندگی همیشگی را نداشته باشیم. نمی‌دانم چرا باید در 5 روز دو بازی انجام دهیم در حالی که ما و نفت آبادان بازیکن ملی‌پوش نداشتیم.

سرمربی پیکان درباره اینکه فکر می‌کرد با یک تیم بدون ستاره در بالای جدول حضور داشته باشند، تصریح کرد: داریم سخت کار می‌کنیم. امروز برابر تیمی بازی کردیم که سه چهار بازیکن ستاره داشت، بازیکنانی که می‌تواند در هر لحظه از بازی از یک توپ ساده یک موقعیت بزرگ ایجاد کنند. ما با گروهی از بازیکنان جوان برابر تیمی که بازیکنان خلاق دارد خوب بودیم. شایسته بیشتر از اینها هم هستیم.

وی ادامه داد: دلیل دوم هم اینکه استنباط داور در پنالتی‌ها برای ما و نفتی‌ها یکسان نبود. پنالتی نفت درست بود اما برای ما هم در نیمه اول همین اتفاق رخ داد و پنالتی بود که داور نگرفت و از این موضوع تعجب می‌کنم.

جلالی عنوان کرد: دلیل سوم شکست ما در بازی امروز این بود که وقتی از فرصت‌ها استفاده نمی‌کنیم باید برد را به حریف تقدیم کنیم. به نفتی‌ها تبریک می‌گویم و فکر می‌کنم تماشاگران هم از بازی لذت بردند. ما در 10 دقیقه اول خوب نبودیم و در همان زمان گل خوردیم.

——————-

فارس: شبکه «سی. ان. ان» روز پنج‌شنبه در گزارشی درباره جلسه شورای امنیت ملی آمریکا که این هفته برای تصمیم‌گیری درباره آینده حضور نظامی آمریکا در سوریه برگزار شد، نوشت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا مصر است که کشورهای عربی دستکم بخشی از هزینه حضور نظامی آمریکا را تقبل کنند

به نوشته سی. ان. ان، ترامپ در صحبت با دوستانش گفته است که اگر آمریکا منطقه را ترک کند، پادشاهی‌های ثروتمند این منطقه باید «جت‌های شخصی و زندگی‌های اشرافی‌شان» را کنار بگذارند.

یک منبع آگاه از قول ترامپ به این شبکه گفته که او در دیدار با پادشاه یکی از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، گفته است: «بدون ما دو هفته هم دوام نمی‌آورید. کارتان تمام می‌شود. آن وقت باید با هواپیماهای عادی مسافربری پرواز کنید.»

بنا بر این گزارش، ترامپ حمایت متحدان آمریکا از حضور نظامی این کشور در آسیای غربی را «ناکافی» می‌داند و «در محافل خصوصی هم بارها بر این نکته تأکید و از کشورهای حاشیه خلیج [فارس] مانند عربستان سعودی و امارات متحده عربی به دلیل عدم ارائه منابع کافی برای مبارزه با داعش گلایه کرده است.»

فارس: شبکه «سی. ان. ان» روز پنج‌شنبه در گزارشی درباره جلسه شورای امنیت ملی آمریکا که این هفته برای تصمیم‌گیری درباره آینده حضور نظامی آمریکا در سوریه برگزار شد، نوشت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا مصر است که کشورهای عربی دستکم بخشی از هزینه حضور نظامی آمریکا را تقبل کنند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *