حمایت برزیل از بازیکن تهدید شده سلسائو + محمود عباس: «معامله قرن» هرگز انجام نمی‌شود – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایسنا: فدراسیون فوتبال برزیل از فرناندینیو که از نظر هواداران مقصر حذف سلسائو است حمایت کرد.

 تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف بلژیک رفت و با نتیجه‌ دو بر یک تن به شکست داد و از دور رقابت‌ها حذف شد
 تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف بلژیک رفت و با نتیجه‌ دو بر یک تن به شکست داد و از دور رقابت‌ها حذف شد. در این دیدار فرناندینیو به اشتباه دروازه خودی را گشود و از دید هواداران سلسائو مقصر حذف برزیل از جام جهانی بود.

هواداران برزیل بعد از بازی به شدت از عملکرد فرناندینیو انتقاد کردند تا جایی که با مراجعه به صفحه شخصی این بازیکن توهین‌های نژادپرستانه‌ای به او داشتند و حتی عده‌ای هم او را تهدید به قتل کردند. این توهین‌ها به همسر و مادر این بازیکن نیز صورت گرفت و باعث شد تا مادر فرناندینیو صفحه خود را در اینستگرام ببندد.

بعد از این اتفاق‌ها فدراسیون فوتبال برزیل به حمایت از فرناندینیو پرداخت و با صدر بیانیه‌ای اعلام کرد: فوتبال فارغ از هر رنگ و نژاد و جنسیت و فرهنگ، ارتباطی میان مردم است و همه مردم را در سراسر جهان در کنار یکدیگر می‌آورد. نژادپرستی هیچ‌گاه دوام نخواهد داشت و ما حمایت کامل خودمان را فرناندینیو در تیم ملی فوتبال برزیل اعلام می‌کنیم.

خبرگزاری ایسنا: فدراسیون فوتبال برزیل از فرناندینیو که از نظر هواداران مقصر حذف سلسائو است حمایت کرد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خواستار بررسی تمامی پرونده‌ها در نشست شورای مرکزی فلسطین در ماه میلادی آتی شد و اعلام کرد که هرگز اجازه نخواهد داد “معامله قرن” به سرانجام برسد
خبرگزاری ایسنا: رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خواستار بررسی تمامی پرونده‌ها در نشست شورای مرکزی فلسطین در ماه میلادی آتی شد و اعلام کرد که هرگز اجازه نخواهد داد “معامله قرن” به سرانجام برسد.

 محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در ابتدای نشست مرکزی جنبش فتح در مقر ریاست تشکیلات در رام‌الله گفت، کشورهای عربی تاکید کردند که مخالف طرح آمریکایی موسوم به “معامله قرن” هستند، همچنین برخی کشورهای جهان در اروپا، آسیا، آفریقا و غیره نیز اعلام کردند که این طرح امکان ندارد که به نتیجه برسد.

محمود عباس به پرونده آشتی ملی هم پرداخت و گفت: اگر جنبش حماس خواهان آشتی باشد، پس باید ما همه چیز را تحویل بگیرم و مسئولیت آن را عهده‌دار شویم. اما اگر آنها بخواهند که همه چیز را تحویل بگیرند، باید مسئولیت همه مسائل را نیز برعهده بگیرند. این مساله باید در دوره آتی مشخص شود، به همین دلیل لازم است شورای مرکزی در ماه آتی برای بررسی تمامی این مسائل نشستی برگزار کند و ما اقدامات لازم متناسب با این اوضاع را اتخاذ کنیم.

وی افزود: اموالی که اسرائیل نسبت به پرداخت آن به خانواده‌های شهداء و اسراء اعتراض می‌کند، اجازه نخواهیم داد که کسی در مورد آن مداخله کند. آنها شهداء و اسیران ما هستند و ما به پرداخت این اموال به آنها ادامه خواهیم داد. ما این کار را از سال ۱۹۶۵ آغاز کرده‌ایم.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *