حمله موشکی «پ‌ک‌ک» به ترکیه + مظفری‌زاده: پنالتی برای سپاهان در کار نبود – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

 خبرگزاری مهر: به نقل از دیلی صباح، در پی اصابت ۶ راکت شلیک شده از سوی کردهای «پ ک ک» و «وای پی جی» از سمت عفرین در سوریه به استان های کیلیس و هاتای در ترکیه دستکم یک نفر کشته و ۱۱ تن دیگر زخمی شدند
 خبرگزاری مهر: به نقل از دیلی صباح، در پی اصابت ۶ راکت شلیک شده از سوی کردهای «پ ک ک» و «وای پی جی» از سمت عفرین در سوریه به استان های کیلیس و هاتای در ترکیه دستکم یک نفر کشته و ۱۱ تن دیگر زخمی شدند.

ریحانلی از جمله شهرهای مرزی میان ترکیه و سوریه است که یک سوم جمعیت آن را پناهندگان سوری تشکیل می دهند. این شهر از ۱۰ روز پیش تاکنون هدف آماج راکت های کردهای وای پی جی قرار داشته است. 

بر اساس این گزارش، «محمت تکین ارسلان» استاندار کیلیس همچنین حال یکی از زخمی های این حمله را وخیم گزارش کرد.

گفته می شود اصابت سه راکت از مجموع شش راکت در دو منطقه مسکونی و صنعتی شهر ریحانلی منجر به زخمی شدن شش تن از شهروندان این شهر شده است.

لازم به ذکر است حملات راکتی روز پنجشنبه وای پی جی به شهر مرزی ریحانلی نیز منجر به زخمی شدن ۵ تن از شهروندان این شهر شد.

——————-

ورزش سه: سعید مظفری زاده کارشناس داوری در مورد صحنه های مشکوک دیدار پرسپولیس و سپاهان گفت: در دقیقه 32 داور به درستی حرکت آقایی بازیکن سپاهان را با کارت زرد جریمه کرد

مظفری زاده در پایان خاطرنشان کرد: حرکت خطرناک و بی ملاحظه خلیل زاده در دقیقه 83 به درستی با کارت زرد جریمه شد.

ورزش سه: سعید مظفری زاده کارشناس داوری در مورد صحنه های مشکوک دیدار پرسپولیس و سپاهان گفت: در دقیقه 32 داور به درستی حرکت آقایی بازیکن سپاهان را با کارت زرد جریمه کرد. ضمن اینکه برخورد علیرضا بیرانوند و ساسان انصاری به هیچ عنوان نمی توانست پنالتی باشد چرا که مهاجم سپاهان در حالیکه هیچ شانسی برای تصاحب توپ نداشت، با بدن مانع حرکت دروازه بان پرسپولیس شد.

وی ادامه داد: در دقیقه 54 حداقل جریمه ای که می شد برای خطای فرشاد احمدزاده در نظر گرفت، کارت زرد بود که البته داور می توانست با دادن کارت قرمز به این بازیکن تصمیم منطقی تری اتخاذ کند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *