درگاه‌های قمار و شرط بندی مسدود شد + قطع پروازهای شرکت هواپیمایی هلند به ایران – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایسنا: بیش از ۱۱۰۰ درگاه پذیرنده اینترنتی متخلف از ابتدای سال جاری در شبکه پرداخت الکترونیک کشور غیرفعال شد
به این ترتیب با استفاده از روش‌های جدید، درگاه‌های مشکوک به انجام تراکنش‌های غیرقانونی، شناسایی و پس از اعلام به شرکت‌های ارائه خدمات پرداخت الکترونیک و حصول اطمینان از تخلف این درگاه‌ها نسبت به انسداد کامل و دائم آن‌ها اقدام شد.

بررسی آماری درگاه‌های مسدود شده نشان‌می‌دهد بیشتر این درگاه‌ها برای انجام اعمال خلاف قانونی مانند قمار و شرط‌بندی مورد استفاده قرار می‌گرفتند.

طبق اعلام شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک)، بر این اساس ۱۱۲۰ درگاه متخلف که متعلق به حدود ۵۵۰ پذیرنده بود پس از انجام هماهنگی‌های لازم، شناسایی و غیرفعال شدند. اطلاعات این درگاه‌ها و پذیرندگان نیز پس از انسداد کامل در اختیار مراجع قانونی از جمله دادستانی کشور، پلیس فتا و بانک‌مرکزی قرار داده شد.

خبرگزاری ایسنا: بیش از ۱۱۰۰ درگاه پذیرنده اینترنتی متخلف از ابتدای سال جاری در شبکه پرداخت الکترونیک کشور غیرفعال شد.

پس از هماهنگی‌های بعمل آمده میان دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط با امنیت و سلامت فضای مجازی، این امکان فراهم شد تا فرایند شناسایی و مسدودسازی درگاه‌های متخلف در شبکه پرداخت الکترونیک کشور با سرعت بیشتری از سوی شاپرک و شرکت‌های ارائه خدمات پرداخت الکترونیک دنبال شود و در نتیجه مسدودسازی این درگاه‌ها تسریع شد.

——————-

خبرگزاری فارس: شرکت هوایی KLM هلند اعلام کرد که از ۲۴ سپتامبر (۲ مهر ماه) سال جاری، پرواز تهران-آمستردام را به دلیل «اقتصادی نبودن» لغو می‌کند
این شرکت هلندی اعلام کرده که برای خریداران بلیط‌های ۲ مهر به بعد این شرکت، یا پرواز جایگزین در یک شرکت هوایی دیگر و یا جبران خسارت مالی در نظر گرفته شده است.

آنطور که «عباس آخوندی» وزیر راه و شهرسازی در خرداد ماه سال 1395 گفته بود، یکی از دستاوردهای برجام، بازگشت شرکت‌های هوایی بین‌المللی به ایران بود. دستاورد هوایی دیگر توافق هسته‌ای، مذاکره با ایرباس و بوئینگ برای خرید هواپیما بود.

شرکت هما البته هنوز پرواز مستقیم از تهران به آمستردام دارد.

این خبر یک روز پس از آن منتشر شد که سرویس اطلاعاتی هلند از اخراج ۲ کارمند سفارت ایران خبر داد؛ دلیل این اخراج اعلام نشد اما سفیر هلند امروز در اعتراض به همین ماجرا، به وزارت خارجه جمهوری اسلامی احضار شد.

KLM اعلام کرده که به دلیل منفی بودن برآیند مالی ایجاد خط پروازی میان تهران و آمستردام، تصمیم گرفته که آخرین پرواز این خط ۳۱ شهریور از تهران بلند شود و ۱ مهر در هلند بر زمین بنشیند. از ۲ مهر این خط هوایی تعطیل است.

خبرگزاری فارس: شرکت هوایی KLM هلند اعلام کرد که از ۲۴ سپتامبر (۲ مهر ماه) سال جاری، پرواز تهران-آمستردام را به دلیل «اقتصادی نبودن» لغو می‌کند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *