دیگر باید چه کار کنیم تا هواداران به نوکمپ بیایند؟ + آغاز تمرین‌های قدرتی محسن کریمی – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

ورزش سه: شب گذشته بارسا در نوکمپ از دور رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری میزبان والنسیا بود. دیداری که اهمیت بالایی داشت؛ ولی نیمی از نوکمپ خالی بود
ورزش سه: شب گذشته بارسا در نوکمپ از دور رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری میزبان والنسیا بود. دیداری که اهمیت بالایی داشت؛ ولی نیمی از نوکمپ خالی بود.

51 هزار نفر در ورزشگاه بودند تا دومین رکورد منفی بارسا در بازی های خانگی به ثبت برسد.

 دیگر باید چه کار کنیم تا هواداران به نوکمپ بیایند؟

شاید زمان بازی که 21.30 بود و برودت هوا تاثیرگذار بود. ضمن اینکه بازی وسط هفته بود و مردم فردا باید سر کار بروند. زمستان هم است و با این حال ما تمام تلاش خودمان را می کنیم تا با ارائه بازی های جذاب تر، هواداران را برای آمدن به نوکمپ تشویق کنیم.»

والورده پس از پیروزی 1-0 بارسا و در مورد عدم استقبال هواداران گفت:« واقعا نمی دانم که دیگر باید چه کار کنیم تا هواداران به ورشگاه بیایند.

——————-

ورزش سه: محسن کریمی از نیم فصل دوم به ترکیب استقلال برگشت و نمایش خوبی هم در بازی های تیمش داشت اما در بازی با سایپا در هفته نوزدهم لیگ برتر مصدوم شد و باعث شد چند هفته دور از ترکیب استقلال باشد
محسن کریمی چند روزی است که تمرینات وزنه خود را آغاز کرده است و در حال بدنسازی است تا بتواند به زودی به تمرینات استقلال اضافه شود.

ورزش سه: محسن کریمی از نیم فصل دوم به ترکیب استقلال برگشت و نمایش خوبی هم در بازی های تیمش داشت اما در بازی با سایپا در هفته نوزدهم لیگ برتر مصدوم شد و باعث شد چند هفته دور از ترکیب استقلال باشد.

با این شرایط کریمی احتمالا از هفته آینده به تمرین استقلال اضافه می شود تا بتواند دوباره به ترکیب استقلال برگردد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *