شرط عجیب دخیا برای تمدید با منچستریونایتد + خوزستان، امسال گرم‌تر از پارسال بود – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

ورزش سه: داوید دخیا سال 2015 تا مرز پیوستن به رئال هم پیش رفت ولی به دلیل دیر ارسال شدن فکس از سوی باشگاه یونایتد، انتقال او منتفی شد
گلر اسپانیایی اما همچنان مشتاق است تا ماموریت نیمه تمام سال 2015 را کامل کرده و به رئال بپیوندد. فردای روزی که خبر رسید یونایتد برای فروش دخیا به رئال 130 میلیون یورو تعیین کرده، نشریه میرر ادعا کرد که دخیا نیز برای تمدید با یونایتد شرط بزرگی را مطرح کرده است.

ورزش سه: داوید دخیا سال 2015 تا مرز پیوستن به رئال هم پیش رفت ولی به دلیل دیر ارسال شدن فکس از سوی باشگاه یونایتد، انتقال او منتفی شد. او سپس قراردادش را تا سال 2019 تمدید کرد که تنها یک سال و نیم از آن باقی مانده است.به همین دلیل مسئولان یونایتد از حالا به فکر تمدید قرارداد او هستند.
او به مسئولان یونایتد گفته است که تنها در صورتی قراردادش را تمدید خواهد کرد که دستمزد سالیانه اش به 21 میلیون یورو افزایش یابد که برای یک گلر، رقم بسیار هنگفتی محسوب می شود. باید دید واکنش باشگاه یونایتد به این خواسته دخیا چه خواهد بود.

——————-
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: دی‌ماه امسال به میزان 2.8 درجه سانتی‌گراد نسبت به سال گذشته گرم‌تر بوده است
 کوروش بهادری در جلسه ستاد بحران که امروز ( 18 بهمن‌ماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون مجموع کل بارش استان خوزستان 62.5 میلی‌متر بوده است که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته، 61 درصد کاهش داشته است.

وی افزود: بیشترین کاهش بارندگی در شهرستان‌های خوزستان 93 درصد و کمترین میزان 35 درصد بوده است. همچنین وضعیت دما نشان می‌دهد، دی‌ماه امسال به میزان 2.8 درجه سانتی‌گراد نسبت به سال گذشته گرم‌تر بوده است.

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: دی‌ماه امسال به میزان 2.8 درجه سانتی‌گراد نسبت به سال گذشته گرم‌تر بوده است.
مدیرکل هواشناسی خوزستان ادامه داد: ما از نظر رنکینگ بارندگی در کشور رتبه شانزدهم را داریم و استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، فارس و ایلام از نظر بارندگی در وضعیت حادتری قرار دارند.

بهادری گفت: در 10 روز پایان بهمن‌ماه احتمال بارش‌های نسبتا سنگینی خواهیم داشت و در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه هفته آینده، شاهد ورود سامانه بارشی به استان خواهیم بود که می‌تواند تا 10 میلی‌متر بارش داشته باشد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *