صرافی‌های مشهد به حالت نیمه تعطیل درآمد + حواشی شبیه کی‌روش، پیرامون سرمربی مراکش! – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری مهر: پس از افزایش قیمت شدید نرخ دلار در کشور، برخی از صرافی های مشهد واقع در خیابان امام خمینی(ره) از صبح سه شنبه به حالت نیمه تعطیل و تعطیل درآمدندو از خرید و فروش ارز خودداری می کنند
مشاهدات میدانی خبرنگار مهر حاکی از این است که صرافی هایی که در این خیابان مشغول به فعالیت هستند نیز کرکره مغازه خود را در حالت نیمه بازقرار داده اند.

حضور دلالان دلار در این خیابان به قدری زیاد شده که امکان تردد برای عابران در برخی نقاط وجود ندارد.

خبرگزاری مهر: پس از افزایش قیمت شدید نرخ دلار در کشور، برخی از صرافی های مشهد واقع در خیابان امام خمینی(ره) از صبح سه شنبه به حالت نیمه تعطیل و تعطیل درآمدندو از خرید و فروش ارز خودداری می کنند.

——————-

ورزش سه: تیم ملی مراکش، نخستین حریف تیم ایران در جام جهانی روسیه است که به نوعی می توان آنها را مهم ترین رقیب شاگردان کارلوس کی روش نیز دانست
ورزش سه: تیم ملی مراکش، نخستین حریف تیم ایران در جام جهانی روسیه است که به نوعی می توان آنها را مهم ترین رقیب شاگردان کارلوس کی روش نیز دانست. سرمربی این تیم آفریقایی یعنی هروه رنارد که کار بزرگی در مراکش انجام داده و شیرهای اطلس را پس از سالها به جام جهانی بازگردانده، این روزها با شایعات عجیبی در داخل این کشور دست و پنجه نرم می کند.

برخی رسانه های مراکشی مدعی شده اند که رنارد پس از پایان جام جهانی تیم ملی این کشور را ترک می کند. آنها بنابر اطلاعی که از برخی منابع دارند، می گویند این مربی فرانسوی با چند باشگاه اروپایی و همچنین فدراسیون های چند کشور از جمله ساحل عاج، الجزایر و امارات متحده وارد مذاکره شده تا پس از جام جهانی به یکی از این تیم ها برود.

اما خود این مربی اخیرا در اکانت فیس بوک شخصی اش ضمن رد این شایعات نوشت: برای اینکه سریعا به این موضوعات و شایعه های رسانه ای پایان دهم، با آرامش و البته قاطعانه می گویم که من از بودن در مراکش بسیار خوشحال هستم. تمام نگرانی و دغدغه من این است که در جام جهانی انتظارات بیست ساله مردم مراکش را برآورده کنم و بهترین نمایش را با این تیم به جا بگذارم.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *