عصبانیت قلعه نویی از مدافع تعویضی تیمش + شجاعیان: شرمنده هواداران شدیم – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های ذوب‌آهن و استقلال از ساعت 15 امروز (یکشنبه) در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال به مصاف یکدیگر رفتند که نیمه نخست این دیدار با برتری یک بر صفر استقلال به اتمام رسید
* قلعه‌نویی، محمد ستاری را پس از گل استقلال از زمین بیرون کشید. پس از بیرون آمدن ستاری از زمین، قلعه‌نویی سر این بازیکن داد کشید. وریا غفوری ضربه سری را که منجر به گل استقلال شده بود، روی سر همین بازیکن زد.

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های ذوب‌آهن و استقلال از ساعت 15 امروز (یکشنبه) در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال به مصاف یکدیگر رفتند که نیمه نخست این دیدار با برتری یک بر صفر استقلال به اتمام رسید.
* پس از عکس‌العمل خوب سید حسین حسینی، هواداران استقلال اقدام به تشویق دروازه‌بان تیم‌شان کردند.

* همچنین وریا غفوری نیز از سوی هواداران استقلال تشویق شد.

* در دقیقه 16، هواداران استقلال اقدام به تشویق مهدی قائدی کردند و برخی دیگر نیز کاغذهایی در دست داشتند که روی آنها عدد 16 که شماره پیراهن قائدی بود. مهدی قائدی، بازیکن تیم استقلال از هفته گذشته به‌خاطر سانحه رانندگی در بیمارستان بستری است.

* در دقیقه 26 نیز هواداران ذوب‌آهن امیر قلعه‌نویی را مورد تشویق خود قرار دادند.

* برخی از بازیکنان ذوب‌آهن در پایان نیمه نخست به سمت داور رفتند و با او صحبت کردند.

* باشگاه ذوب‌آهن به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر، پرچم سه رنگ کشورمان را در اختیار هواداران خودش قرار داده است.

* در دقیقه 22، مرحوم منصور پورحیدری از سوی تماشاگران تشویق شد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: داریوش شجاعیان بعد از شکست 2 بر یک استقلال مقابل ذوب‌آهن در جمع خبرنگاران گفت: فکر می‌کنم در بازی توسط داور خطاهای کوچکی گرفته می‌شد که کم‌دقت بود و این باعث شده بود فشار روی دروازه ما افزایش پیدا کند
خبرگزاری تسنیم: داریوش شجاعیان بعد از شکست 2 بر یک استقلال مقابل ذوب‌آهن در جمع خبرنگاران گفت: فکر می‌کنم در بازی توسط داور خطاهای کوچکی گرفته می‌شد که کم‌دقت بود و این باعث شده بود فشار روی دروازه ما افزایش پیدا کند. اگر دقت لازم روز خطاها انجام می‌شد ما می‌توانستیم در این بازی شرایط بهتری داشته باشیم.

شجاعیان در مواجهه با سؤال خبرنگاری که از او در مورد موقعیت گلی که در نیمه دوم از دست داد پرسید، گفت: فقط یک شوت زدم که گل نشد.

وی ادامه داد: به‌هر حال شرمنده هواداران شدیم، اما امیدواریم که این نتیجه را در بازی‌های آینده جبران کنیم.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *