قدیری ابیانه: از اروپا برای ما آبی گرم نمی‌شود – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری فارس: محمدحسن قدیری ابیانه کارشناس مدیریت استراتژیک در گفت‌وگو با خبرنگار، با اشاره به ارائه 12 بسته اجرایی به رئیس جمهور در قالب برنامه جامع پیشنهادی مقابله با آثار تحریم‌ها، گفت: این برنامه‌هایی که الان به صورت تیتروار مطرح شده در انتخابات سال 92 نیز مطرح و در سال 96 هم تکرار کردند و عناوین پرطمطراقی است
قدیری ابیانه در پایان گفت: در هر حال باید در این برنامه‌ها صراحتاً به اقتصاد مقاومتی هم اشاره می‌شد و برنامه‌ای برای تنظیم و مدیریت واردات به نحوی که جلوی واردات کالاهای غیرضروری گرفته شود هم ارائه می‌‌شد.

وی افزود: اما اینکه اصل این برنامه‌ها چیست باید منتظر ماند تا از محتوای آن مطلع شد. به هر حال با مشاهده این عناوین مشاهده کردیم که چیزی راجع به شفاف‌سازی و مبارزه با مفاسد و رانت‌خواری و مقابله با حقوق‌های نجومی که لازمه کسب اعتماد عمومی است وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: جای یک برنامه هم خالی است و آن در رابطه با کوچک کردن دولت، کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از اتلاف سرمایه‌ها در کشور است.

خبرگزاری فارس: محمدحسن قدیری ابیانه کارشناس مدیریت استراتژیک در گفت‌وگو با خبرنگار، با اشاره به ارائه 12 بسته اجرایی به رئیس جمهور در قالب برنامه جامع پیشنهادی مقابله با آثار تحریم‌ها، گفت: این برنامه‌هایی که الان به صورت تیتروار مطرح شده در انتخابات سال 92 نیز مطرح و در سال 96 هم تکرار کردند و عناوین پرطمطراقی است.

قدیری ابیانه تأکید کرد: رئیس جمهور می‌گوید شرایط به گونه‌ای است که همه نیروها باید با هم همراه شوند اما می‌بینیم که برنامه‌ای راجع به نحوه تعامل با نیروهایی که توسط دولت به دلیل انتقاد از برجام طرد شده بودند ارائه نشده است، لذا خوب بود برنامه‌ای برای همکاری با نهادهایی که به خاطر انتقاد از برجام کنار گذاشته شده بودند ارائه شود.

این کارشناس مدیریت استراتژیک اظهار داشت: اینکه بر مقابله با تحریم‌ها تأکید می‌کنند نشانه این است که متوجه شده‌اند با برجام به جایی نمی‌رسند و از اروپا برای اقتصاد ما آبی گرم نمی‌شود لذا باید به نیروهای خودمان اتکا کنیم.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *