قوچان‌نژاد: احساس می‌کنم دوباره متولد شدم + روس‌ها به اتهام‌زنی انگلیسی‌ها پاسخ دادند – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

 خبرگزاری فارس: به نقل از سایت ELF Voetbal هلند، رضا قوچان نژاد موفق شد در آخرین دیدار هیرنفین مقابل ویلم گلزنی کند و گل دوم تیمش را زد تا بازی با نتیجه ۲ بر صفر به نفع هیرنفین به پایان برسد
رضا در پایان گفت: تمرکز من دوباره برگشته است. بار دیگر احساس آزادی می‌کنم و این دلیل عملکرد خوبم است. من ۶ ماه اول فصل را با چیزهای دیگری مشغول بودم و با آنها درگیر بودم. باشگاه می داند که من درباره چه چیزی صحبت می کنم. آنها به من زمان دادند تا در این کار موفق شوم.

رضا در مورد شرایط کنونی خود گفت: من از وضعیت کنونی خودم راضی هستم. این همان سطح بازی است که می‌خواستم به آن برسم. احساس می کنم دوباره متولد شدم. تفاوت بازی من با نیم فصل اول کاملا مشخص است.

 خبرگزاری فارس: به نقل از سایت ELF Voetbal هلند، رضا قوچان نژاد موفق شد در آخرین دیدار هیرنفین مقابل ویلم گلزنی کند و گل دوم تیمش را زد تا بازی با نتیجه ۲ بر صفر به نفع هیرنفین به پایان برسد.

وی افزود: همه چیز در نیم فصل باعث شد تا من عملکرد خوبی نداشته باشم. ترجیح می دهم درباره آن صحبتی نکنم اما اتفاقات افتاده در آن برهه به بازی من تاثیر زیادی گذاشت. آن موضوع نگران کننده ای بود زیرا اصلا به فوتبال ربطی نداشت و من خوشحالم که اکنون آن موضوع دیگر تمام شده است.

——————-

خبرگزاری مهر: به نقل از فاینَنشال تایمز، سفارت روسیه در انگلیس امروز سه شنبه به موضوع گیری لندن علیه مسکو درباره بیماری وخیم یک جاسوس واکنش نشان داد

این بیانیه در ادامه می افزاید: این رویداد نیز دور جدیدی از تحرکات علیه مسکو در انگلیس به شمار می آید، به گونه ای که گمانه زنی های متعددی در اختیار مخاطبان قرار می گیرد که چکیده آن در نهایت به اتهام زنی علیه مسکو ختم می شود.

خبرگزاری مهر: به نقل از فاینَنشال تایمز، سفارت روسیه در انگلیس امروز سه شنبه به موضوع گیری لندن علیه مسکو درباره بیماری وخیم یک جاسوس واکنش نشان داد.

سرویس مطبوعاتی سفارت روسیه در انگلیس در این باره اعلام کرد: اوضاعی که اخیراً با بستری شدن «سرگئی سکری‌پال» و همراه وی در چهارم ماه مارس سال جاری میلای ایجاد شده، نگرانی جدّی مسکو را نیز در پی داشته است.

لازم به ذکر است، بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس ساعاتی پیش روسیه را به «اقدام شدید و مناسب» تهدید کرده بود.

تهدیدات مطرح کنونی علیه مسکو به دلیل بیماری شدید جاسوس پیشین روسیه است که هم اکنون به همراه دخترش در انگلیس سکونت دارد.

وزیر خارجه انگلیس در این باره اعلام کرده بود: اگر اثبات شود که روسیه در ماجرای بیماری جاسوس پیشین روسی دست داشته است، لندن با اقدامی شدید و مناسب به آن واکنش نشان خواهد داد.

در بیانیه صادره ازسوی سفارت روسیه در انگلیس در این خصوص آمده است: تا این لحظه، این سفارتخانه هیچ اطلاعات رسمی را درباره این رویداد چه از سوی مقامات انگلیس و چه از طرف پلیس این کشور دریافت نکرده است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *