لیورپول باید آماده هر اتفاقی مقابل سیتی باشد + دولت آمریکا: هنوز نمی‌دانیم چه کسی به دوما حمله کرده – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

ورزش سه: ویرژیل فن دایک، مدافع لیورپول معتقد است آنها باید برای هر اتفاقی مقابل سیتی آماده باشند.

علیرغم پیروزی 0-3 در بازی رفت، فن دایک مدعی شد بازی متفاوتی در انتظار لیورپول است و آنها باید آماده باشند

علیرغم پیروزی 0-3 در بازی رفت، فن دایک مدعی شد بازی متفاوتی در انتظار لیورپول است و آنها باید آماده باشند.

فن دایک گفت: “قطعا برتری با 3 گل در بازی رفت عجیب بود اما ما باید با ذهنیتی به میدان برویم که انگار بازی اول با تساوی بدون گل تمام شده است. ما می دانیم که توانایی به ثمر رساندن گل های دیگر را هم داریم و می توانیم به عنوان یک تیم دفاع کنیم پس ما باید به دنبال دفاع از برتری خود باشیم.

ورزش سه: ویرژیل فن دایک، مدافع لیورپول معتقد است آنها باید برای هر اتفاقی مقابل سیتی آماده باشند.

آنها بسیار با کیفیت هستند و در آستانه فتح لیگ قرار دارند، اما ما نقاط قوت و ضعف آنها را می دانیم و باید با 100 درصد توان و حتی بیشتر بازی کنیم تا به پیروزی برسیم.

لیورپول باید آماده هر اتفاقی مقابل سیتی باشد

ما اعتمتاد به نفس کافی داریم اما می دانیم که بازی متفاوتی در انتظار لیورپول است پس ما باید برای مبارزه و ارائه یک نمایش خوب آماده باشیم. 3 بازی در 6 روز برای هر تیمی دشوار است، اما فردا ما می خواهیم پیروز شویم و برای هر چیزی آماده هستیم. من فکر می کنم ما می توانیم شرایط را برای هر تیمی در جهان دشوار کنیم اما ما باید این موضوع را نشان دهیم.”

——————-

خبرگزاری فارس: یک روز پس از آن که «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا به قطعیت گفت که «بشار اسد» مسئول حمله شیمیایی دوما است، منابعی از داخل دولت آمریکا می‌گویند که هنوز در خصوص مسئول واقعی این حمله، اطلاع قطعی ندارند
ترامپ دیروز در توئیتر خود نوشته بود که بشار اسد مسئول این حمله است و باید هزینه‌ای گزاف برای این کار خود بپردازد. ادعا می‌شود که بامداد دیروز یکشنبه، به منطقه دوما در غوطه شرقی سوریه حمله شیمیایی شده و بیش از 150 نفر کشته شده‌اند.

آمریکایی‌ها نگفته‌اند که این اطلاعات را چگونه به دست آورده‌اند و آیا واقعاً به نمونه‌های جمع‌آوری شده از دوما دسترسی دارند؛ منطقه دوما آخرین بخش از غوطه شرقی است که در پیش‌روی‌های ارتش سوریه، در شرف آزادسازی است و طبیعتاً، اطراف آن کامل تحت محاصره ارتش است.

آنطور که رویترز نوشته، یکی از منابع دولتی آمریکا گفته که «تحقیقات اولیه» در خصوص ماجرای دوما، نشان می‌دهد که در این حمله، از عامل اعصاب استفاده شده ولی هنوز نوع دقیق آن مشخص نیست.

در بهبوهه فضاسازی رسانه‌ها در خصوص این حمله و صدور اعلامیه‌های محکومیت‌آمیز در افصی‌نقاط جهان، 2 فروند جنگنده ارتش رژیم صهیونیستی دیشب با نقض حریم هوایی لبنان و سوریه، پایگاه تی چهار (T4) را بمباران کردند. بر اساس اطلاعی که تا لحظه انتشار این خبر به دست آمده، در حمله مزبور، 4 نفر از مدافعان حرم به شهادت رسیده‌اند.

این منابع همچنین گفته‌اند که بر اساس بررسی‌های اولیه‌شان، هنوز به قطعیت نمی‌توان گفت که چه کسی عامل این حمله بوده است.

خبرگزاری فارس: یک روز پس از آن که «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا به قطعیت گفت که «بشار اسد» مسئول حمله شیمیایی دوما است، منابعی از داخل دولت آمریکا می‌گویند که هنوز در خصوص مسئول واقعی این حمله، اطلاع قطعی ندارند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *