ماندگاری آلودگی هوا در ۵ کلانشهر + – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایسنا: احد وظیفه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: طی دو روز آینده جوی پایدار به همراه افزایش دما در غالب نقاط کشور حکمفرما خواهد بود
خبرگزاری ایسنا: احد وظیفه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: طی دو روز آینده جوی پایدار به همراه افزایش دما در غالب نقاط کشور حکمفرما خواهد بود.
وی افزود: این جو پایدار موجب افزایش غلظت آلاینده‌ها و غبار محلی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت می‌شود و طی دو روز آینده غالب کلانشهرها با کیفیت هوای ناسالم مواجه می‌شوند.

 وظیفه با بیان اینکه از روز سه‌شنبه جریانات شمالی به کشور وارد می‌شود، گفت: نفوذ جریانات شمالی موجب افزایش ابر، کاهش دما و بارش‌های پراکنده در استانهای ساحلی خزر، خراسان شمالی و خراسان رضوی می‌شود.

وی، همدان با 12 درجه زیر صفر را سردترین و بندرعباس با 25 درجه بالای صفر را گرمترین نقاط کشور دانست وگفت: دمای هوای تهران نیز امروز به 9 درجه بالای صفر رسید که فردا شاهد افزایش دما و پایداری هوا در پایتخت خواهیم بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: این افزایش غلظت آلاینده و کاهش کیفیت هوا در روزهای یکشنبه تا سه‌شنبه غالبا در شهرهایی مانند تهران، کرج، اصفهان، اراک  و تبریز به‌وقوع می‌پیوندد.

——————-

ورزش سه: بازیکنان استقلال در طول بازی با ذوب آهن بارها به تصمیم های داوری اعتراض کردند و شفر در اواسط بازی به آنها توصیه کرد که به داور کاری نداشته باشند و به بازی خود ادامه بدهند
آنچه مسلم است امروز بازیکنان استقلال بیشتر از هر زمان دیگری به داور بازی اعتراض کردند و حتی در این بین روزبه چشمی به دلیل اعتراض به داوری کارت زرد دریافت کرد.

بی‌توجهی بازیکنان به توصیه شفر

در نهایت در دقیقه 90 بازی وقتی داور خطا روی فرشید اسماعیلی را اعلام نکرد بازیکنان مشغول اعتراض به حاج ملک شدند و همان توپ برگشت و وارد دروازه استقلال شد.

ورزش سه: بازیکنان استقلال در طول بازی با ذوب آهن بارها به تصمیم های داوری اعتراض کردند و شفر در اواسط بازی به آنها توصیه کرد که به داور کاری نداشته باشند و به بازی خود ادامه بدهند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *