مجازات حمدالله به خاطر عصبانیت + ستاره NBA ادامه فصل را برای بوستون از دست داد – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

 خبرگزاری فارس: روزنامه الشرق قطر خبر داد که باشگاه الریان و کادر فنی تیم تصمیم گرفتند که مجازاتی را برای عبدالرزاق حمدالله، مهاجم مراکشی این تیم به خاطر حرکات خارج از عرف این بازیکن در بازی با استقلال در ورزشگاه آزادی درنظر بگیرند
استقلال در هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی میزبان الریان قطر بود که با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید.

 خبرگزاری فارس: روزنامه الشرق قطر خبر داد که باشگاه الریان و کادر فنی تیم تصمیم گرفتند که مجازاتی را برای عبدالرزاق حمدالله، مهاجم مراکشی این تیم به خاطر حرکات خارج از عرف این بازیکن در بازی با استقلال در ورزشگاه آزادی درنظر بگیرند.

حمدالله در بازی با استقلال در لیگ قهرمانان آسیا پس از تعویض شدن با لادروپ، سرمربی الریان دست نداد و از شدت عصبانیت بطری آب را شوت زد و حرکاتی عجیبی را از خود به نمایش گذاشت که این باعث شد تا باشگاه الریان به خاطر عدم تکرار این رفتارها برای او مجازاتی را درنظر بگیرد.

——————-

خبرگزاری فارس: کایری اروینگ که در میانه فصل نیز به دلیل مصدومیت مدتی دور از میادین بود بار دیگر آسیب دیدگی به سراغش آمد و او باید یک عمل جراحی دیگر را روی زانوی پای چپ خود انجام دهد و به همین دلیل ادامه مسابقات این فصل بخصوص مرحله‌ پلی آف را از دست داد

اروینگ 26 ساله در مورد این اتفاق گفت: گاهی اوقات سخت ترین کاری که می توان انجام داد پذیرفتن چیزهای غیرقابل کنترلی است که زندگی به سمت شما پرتاب می کند.

خبرگزاری فارس: کایری اروینگ که در میانه فصل نیز به دلیل مصدومیت مدتی دور از میادین بود بار دیگر آسیب دیدگی به سراغش آمد و او باید یک عمل جراحی دیگر را روی زانوی پای چپ خود انجام دهد و به همین دلیل ادامه مسابقات این فصل بخصوص مرحله‌ پلی آف را از دست داد.

بوستونی ها امید زیادی به فوق ستاره خود در پلی آف داشتند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *