مغرب، منکر روابط با رژیم صهیونیستی شد + ژاپن، عامل حمله تروریستی ۱۹۹۵ را اعدام کرد – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایرنا: «مصطفی الخلفی» سخنگوی دولت مغرب گفت که کشورش هیچ گونه روابط رسمی با رژیم اسرائیل ندارد.

وی در عین حال وجود شبکه های فعال در این زمینه از طریق برخی کشورها را بعید ندانست

خبرگزاری ایرنا: «مصطفی الخلفی» سخنگوی دولت مغرب گفت که کشورش هیچ گونه روابط رسمی با رژیم اسرائیل ندارد.

اخیرا هیاتی از کشور مغرب ضمن سفر به فلسطین اشغالی با مقام های رژیم صهیونیستی از جمله اعضای کنیست (پارلمان) گفت و گو کرد. این هیات 11 نفره متشکل از تعدادی مهندس، نویسنده، کارگردان و بازرگان بوده است. 

با این حال برخی گزارش های رسانه ای فاش کرده که در پنج سال اخیر میزان صادرات مغرب به اسرائیل افزایش یافته و به حدود 25میلیون دلار رسیده است.

وی در عین حال وجود شبکه های فعال در این زمینه از طریق برخی کشورها را بعید ندانست.

——————-

خبرگزاری ایرنا: ژاپن رهبر فرقه اوم شینریکیو را که در اقدامی تروریستی در سال 1995 به همراه 12 تن از دیگر اعضای این گروه 13 نفر را کشته و هزاران تن دیگر را مصدوم کردند، اعدام کرد
آساهارا که نام اصلی او «چیزو ماتسومو» بوده و به صورت مادرزادی نابینا است، در دهه 1980 فرقه اوم شینریکیو را ایجاد کرد اما 5 سال پس از این حمله تروریستی از فرقه اخراج شد.

آساهارا نخستین نفر از 13 عضو این فرقه بود که به دلیل این حمله و دیگر جنایت ها اعدام شد. 12 عضو دیگر فرقه اوم شینریکیو در انتظار اعدام هستند.

هزاران نفر از مردمی که در مترو توسط گاز سارین مصدوم شده بودند از متروها خارج شده و در حالت خفگی و جاری شدن خون از بینی، شهر را در وحشت فرو بردند.

«شوکو آساهارا» رهبر فرقه اوم شینریکیو که در سال 1995 در متروی توکیو با انتشار گاز سارین 13 نفر را کشته و هزاران تن دیگر را مصدوم کرد، اعدام شد.

اوم شینریکیو که معنی آن «حقیقت والا» است بر پایه تلفیق باورهای هندوها و بودائیان به وجود آمد اما به تدریج به فرقه ای تبدیل شد که هسته اش پیشگویی های آخر الزمانی بود.

ژاپن، عامل حمله تروریستی ۱۹۹۵ را اعدام کرد

این اقدام تروریستی که در 20 مارس سال 1995 (29 اسفند 1373) انجام شد، توکیو پایتخت ژاپن را به صحنه جنگ بدل کرد.

این فرقه در چندین کشور به عنوان گروهی ترویستی شناخته می شود.

خبرگزاری ایرنا: ژاپن رهبر فرقه اوم شینریکیو را که در اقدامی تروریستی در سال 1995 به همراه 12 تن از دیگر اعضای این گروه 13 نفر را کشته و هزاران تن دیگر را مصدوم کردند، اعدام کرد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *