منع ثبت سفارش واردات از ۴ کشور بدون انتقال ارز + چشمی: امیدوارم کنار قائدی، جشن قهرمانی بگیریم – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری مهر : به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور با ابلاغ بخشنامه‌ای به بانک مرکزی، وزارت اقتصاد، وزارت صنعت، وزارت جهاد کشاورزی و وزارت اطلاعات انجام ثبت سفارش بدون انتقال ارز برای واردات از کشورهای چین، هند، کره و ترکیه را ممنوع اعلام کرد
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ـ وزارت امور اقتصادی و دارایی
وزارت صنعت، معدن و تجارت ـ وزارت جهاد کشاورزی ـ وزارت اطلاعات

از تاریخ ابلاغ این بخشنامه انجام ثبت سفارش بدون انتقال ارز برای واردات از کشورهای چین، هند، کره و ترکیه ممنوع است. کلیه وارد کنندگان موظفند کالاهای وارداتی از کشورهای مذکور را صرفاً‌ از طریق سیستم بانکی (گشایش اعتبار اسنادی، برات اسنادی و یا حواله) با رعایت مقررات مربوط وارد نمایند.

خبرگزاری مهر : به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور با ابلاغ بخشنامه‌ای به بانک مرکزی، وزارت اقتصاد، وزارت صنعت، وزارت جهاد کشاورزی و وزارت اطلاعات انجام ثبت سفارش بدون انتقال ارز برای واردات از کشورهای چین، هند، کره و ترکیه را ممنوع اعلام کرد.
اسحاق جهانگیری

متن این بخشنامه بدین شرح است:

——————-

سایت روزنامه گل: روزبه چشمی با عملکرد خوبی که در پست هافبک دفاعی داشت، یکی از عوامل موفقیت استقلال در نیمه‌نهایی جام حذفی بود
بازی خوبی بود. حتی می‌توانستیم در نیمه دوم هم به گل برسیم و با اختلاف بیشتر برنده شویم. این برد را به هواداران استقلال تبریک می‌گویم. هدف ما حضور در فینال جام حذفی بود که به این هدف دست پیدا کردیم.

شما این برد را به مهدی قائدی تقدیم کردید تا به او روحیه بدهید؟

در مورد مهدی قائدی و اتفاقی که برای او افتاد، همه حسابی ناراحت شدیم. تلاش کردیم به بازی فینال برسیم تا قائدی هم بتواند بازی کند. خدا را شکر می‌کنم در انجام این کار موفق بودیم و امیدوارم مهدی در بازی فینال حضور داشته باشد و با هم جشن قهرمانی بگیریم.

بازی با نفت آبادان چطور بود؟

برای من فرقی نمی‌کند که در کجا بازی کنم و هر جا که مربی بگوید و صلاح بداند بازی خواهم کرد. مهم موفقیت تیم است.

به هر حال آبادانی‌ها دوست داشتند تا صنعت نفت برنده شود و به فینال برسد. مشکل خاصی نداشتیم و جو ورزشگاه معمولی بود. امیدوارم آبادانی‌ها در بازی‌های بعدی موفق باشند.

همیشه در دفاع بازی می‌کردی اما در این مسابقه دوباره هافبک دفاعی بودی و پژمان منتظری در پست تو حضور داشت.

سایت روزنامه گل: روزبه چشمی با عملکرد خوبی که در پست هافبک دفاعی داشت، یکی از عوامل موفقیت استقلال در نیمه‌نهایی جام حذفی بود. شماره 4 آبی‌ها امیدوار است قهرمانی این جام را با مهدی قائدی جشن بگیرند.

جو ورزشگاه‌ تختی چطور بود؟

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *