موریتانی، سفیر ایران را احضار کرد + جشن پیروزی روس‌ها، جان یک نفر را گرفت! – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری فارس: وزارت خارجه موریتانی با ادعای انتشار اخبار کذب از یک دیدار رسمی در این کشور، سفیر ایران در نواکشوت را احضار کرد
آنطور که العربیه گزارش داده، این احضار در اعتراض به نوع پوشش رسانه‌ای خبر دیدار اخیر «محمد عمرانی» سفیر ایران در موریتانی با «اسماعیل ولد احمد شیخ» وزیر خارجه جدید موریتانی صورت گرفته است.

العربیه گفته که پس از مذاکره «مریم بنت اوفی» مدیر امور آسیای وزارت خارجه موریتانی با سفیر ایران در محل این وزارتخانه، طرفین به این نتیجه مشترک رسیده‌اند که رسانه‌های ایران «اطلاعات نادرستی در خصوص محتوای دیدار» سفیر ایران و وزیر خارجه موریتانی منتشر کرده‌اند و از چنین پیشامدی اظهار ناخرسندی شده است.

در حال تکمیل …

ولد احمد شیخ پیش از این فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور یمن بود.

خبرگزاری فارس: وزارت خارجه موریتانی با ادعای انتشار اخبار کذب از یک دیدار رسمی در این کشور، سفیر ایران در نواکشوت را احضار کرد.

——————-

خبرگزاری فارس: سایت ورزش روسیه خبر داد که یک شهروند 45 ساله روس پس از جشن پیروزی تیم ملی روسیه مقابل اسپانیا در جام جهانی 2018 جان خود را از دست داد
خبرگزاری فارس: سایت ورزش روسیه خبر داد که یک شهروند 45 ساله روس پس از جشن پیروزی تیم ملی روسیه مقابل اسپانیا در جام جهانی 2018 جان خود را از دست داد.

تیم ملی روسیه برای اولین بار در تاریخ به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی رسیده است. روس ها موفق شدند در ضربات پنالتی اسپانیا را مغلوب کنند که این شگفتی سازی آنها باعث شد تا جشن های سراسری در کشور روسیه برپا شود.

بنا به گزارش ها این مرد 45 ساله پس از جشن و مصرف زیاد مشروبات الکلی ساعت 8 صبح امروز در روی یکی از پل های شهر مسکو حضور داشته و تصمیم گرفته است تا در حمایت از تیم ملی روسیه از پل آویزان شود ولی نتوانسته تعادل خود را حفظ کند و به پایین از پل سقوط کرده است. او به خاطر اینکه از ارتفاع زیاد سقوط کرده بود، از هوش رفته و غرق شده است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *