نقش رهبر معظم انقلاب در استمرار انقلاب اسلامی + لادروپ: به خوبی آماده بازی با استقلال می‌شویم – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری فارس: آیت‌الله سید محمدعلی علوی‌گرگانی ظهر امروز در دیدار رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه با اشاره به نعمت وجود رهبر معظم انقلاب در جامعه اظهار کرد: از برکت وجود ایشان است که اکنون انقلاب اسلامی سرپا است و باید قدرت نعت ولایت فقیه را بدانیم
وی مطرح کرد: مردم همان گونه که از ائمه معصومین(ع) الگو می‌گیرند، از ائمه جمعه الگو خواهند گرفت، آن‌ها باید سعی کنند که الگوهای خوبی برای مردم باشند.

استاد برجسته حوزه علمیه قم افزود: یکی از ویژگی‌های لازم برای ائمه جمعه، مردمی بودن است، باید دفاتر آن‌ها به روی مردم باز باشد، رسول اکرم(ص) به مردمی بودن سفارش می‌کرد و در روایات هم بر این مساله تاکید شده است.

خبرگزاری فارس: آیت‌الله سید محمدعلی علوی‌گرگانی ظهر امروز در دیدار رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه با اشاره به نعمت وجود رهبر معظم انقلاب در جامعه اظهار کرد: از برکت وجود ایشان است که اکنون انقلاب اسلامی سرپا است و باید قدرت نعت ولایت فقیه را بدانیم.
وی، نظام جمهوری اسلامی ایران را یک نظام مردمی دانست و تصریح کرد: باید تدابیری اندیشیده شود که مردم به سمت ائمه جمعه بروند و بتوانند به راحتی به دفاتر آن‌ها رفت و آمد داشته باشند.

——————-

خبرگزاری تسنیم: میشل لادروپ، سرمربی الریان در نشست خبری پس از بازی امشب (پنجشنبه) هفته شانزدهم لیگ ستارگان قطر برابر السد دوحه که با شکست 2 بر صفر تیمش پایان یافت گفت: این شکست را مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهیم اما می‌خواهیم به خوبی مهیای رویارویی هفته آینده برابر استقلال شویم
خبرگزاری تسنیم: میشل لادروپ، سرمربی الریان در نشست خبری پس از بازی امشب (پنجشنبه) هفته شانزدهم لیگ ستارگان قطر برابر السد دوحه که با شکست 2 بر صفر تیمش پایان یافت گفت: این شکست را مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهیم اما می‌خواهیم به خوبی مهیای رویارویی هفته آینده برابر استقلال شویم.

سرمربی الریان ادامه داد: تفاوت الریان و السد در این بازی استفاده حریف از فرصت‌های به دست‌آمده بود. به طور کلی بد نبودیم و باید خودمان را برای بازی با استقلال تهران آماده کنیم.

الریان و استقلال سه‌شنبه هفته آینده (24 بهمن) در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا از گروه D در قطر به مصاف هم خواهند رفت. الهلال عربستان و العین امارات برگزار کننده دیگر بازی این گروه هستند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *