نیس بُرد، بالوتلی گل زد و اخراج شد + بُس: بایرن مونیخ تیم برتر میدان بود – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری تسنیم: در چارچوب هفته دوازدهم لوشامپیونه فرانسه، امشب (یکشنبه) تیم فوتبال نیس در خانه‌اش با نتیجه یک بر صفر دیژون را از پیش‌رو برداشت
نیس با این برد 13 امتیازی شد و به رده پانزدهم صعود کرد. دیژون 12 امتیازی هم به رده شانزدهم سقوط کرد.

در جدول تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن، موناکو و نانت به ترتیب با 32، 28 و 23 امتیاز اول تا سوم هستند.

خبرگزاری تسنیم: در چارچوب هفته دوازدهم لوشامپیونه فرانسه، امشب (یکشنبه) تیم فوتبال نیس در خانه‌اش با نتیجه یک بر صفر دیژون را از پیش‌رو برداشت. ماریو بالوتلی در دقیقه 40 از روی نقطه پنالتی برای نیس گلزنی کرد. این مهاجم ایتالیایی در دقیقه 89 از زمین اخراج شد.

هم‌اکنون دو دیدار مارسی- کان و متس- لیل در جریان است.

——————-
خبرگزاری تسنیم: پیتر بُس که شاگردانش در حساس‌ترین بازی از هفته یازدهم بوندس‌لیگای آلمان در ورزشگاه سیگنال ایدوناپارک با نتیجه 3 بر یک مغلوب بایرن مونیخ شدند، گفت: بایرن مونیخ به وضوح تیم برتر میدان به خصوص در نیمه اول بود
خبرگزاری تسنیم: پیتر بُس که شاگردانش در حساس‌ترین بازی از هفته یازدهم بوندس‌لیگای آلمان در ورزشگاه سیگنال ایدوناپارک با نتیجه 3 بر یک مغلوب بایرن مونیخ شدند، گفت: بایرن مونیخ به وضوح تیم برتر میدان به خصوص در نیمه اول بود. ما برنامه‌ریزی کرده بودیم تا مقابل بایرن خیلی به هم پیوسته بازی کنیم که جواب نداد. در نیمه دوم نشان دادیم که می‌توانیم رقابت کنیم، هرچند برای برگرداندن نتیجه کافی نبود.
بوروسیا دورتموند با شکست مقابل بایرن 20 امتیازی باقی ماند و با توجه به پیروزی راسنبال لایپزیگ مقابل هانوفر، به رده سوم سقوط کرد و اختلافش هم با باواریایی‌ها به 6 امتیاز افزایش پیدا کرد.

وی ادامه داد: با آن بازی که انتظارش را داشتیم، خیلی فاصله داشتیم، هرچند خیلی مصممم بودیم که اختلاف‌مان را با بایرن کاهش دهیم. با این وجود روی گل‌هایی که دریافت کردیم، اشتباه از جانب خودمان بود که نباید این اتفاق می‌افتاد. درست است که نتایج در هفته‌های اخیر آن‌طور که می‌خواستیم رقم نخورده، اما تا پایان فصل جاری بوندس‌لیگا هنوز هفت ماه باقی مانده است و سعی می‌کنیم دوباره بازی‌هایی که در اول فصل انجام می‌دادیم را به نمایش بگذاریم.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *