هراز دوشنبه بازگشایی می‌شود + طنز؛ رو کردن بزرگ‌ترین میز گرد جهان – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری مهر: سرهنگ سیاوش محبی، در گفتگو با خبرنگار مهر از بازگشایی محور هراز از روز دوشنبه ۱۵ آبان ماه خبر داد و افزود: این بازگشایی به دلیل برچیدن کارگاه های جاده ای موجود در محور هراز است
رییس پلیس راه شرق استان تهران گفت: تا اطلاع ثانوی هیچ محدودیت تردد در محور هراز وجود ندارد و خودروها می توانند برای سفر به شمال کشور و یا از شمال به تهران از این محور استفاده کنند.

وی ادامه داد: این کارگاه ها تا اطلاع ثانوی برچیده خواهند بود.

بر اساس این گزارش، محور هراز روز ۱۳ آبان مسدود شده و قرار بود تا ۱۳ آذر به دلیل عملیات راهداری مسدود باشد، اما این تصمیم از فردا تا اطلاع ثانوی اجرا نمی شود.

خبرگزاری مهر: سرهنگ سیاوش محبی، در گفتگو با خبرنگار مهر از بازگشایی محور هراز از روز دوشنبه ۱۵ آبان ماه خبر داد و افزود: این بازگشایی به دلیل برچیدن کارگاه های جاده ای موجود در محور هراز است.
——————-

پوریا عالمی در ستون طنز روزنامه شرق نوشت:

از ما پرسیدند چرا رؤسای ایران و روسیه دور میزی که در عکس می‌بینید نشستند؟

پاسخ‌های ما:

– از آنجا که ما اهل بزرگ‌ترین چیزها در جهان هستیم؛ مثل بزرگ‌ترین تونل رسالت جهان یا بزرگ‌ترین پل صدر جهان، پس باید بزرگ‌ترین میز گرد جهان را هم رو می‌کردیم

– از آنجا که ما اهل بزرگ‌ترین چیزها در جهان هستیم؛ مثل بزرگ‌ترین تونل رسالت جهان یا بزرگ‌ترین پل صدر جهان، پس باید بزرگ‌ترین میز گرد جهان را هم رو می‌کردیم.

– یکی از دانشمندان به ما گفت این میز یک استعاره دیپلماتیک است و دولت ایران می‌خواسته وضعیت و سهم خودش را نسبت به دریای بزرگ خزر مقابل روسیه نشان بدهد.

– دانشمندان معتقدند میزگرد از این گردتر یا بزرگ‌تر یا میزتر نمی‌شود.

– این میز یک تداعی هوشمندانه از فیلم چتری برای دو نفر است!

– چون در گذشته تاریخ هر بار که آنها آمدند یک طوری قرارداد بستند که فقط امتیاز گرفتند، این‌دفعه برای پیشگیری هم که شده، فاصله زیادی بین ایران و روسیه در نظر گرفته شده که نتوانند چیزی بردارند.

– این تصویر چک‌کردن میز پینگ‌پونگ ایران و روسیه است، قبل از شروع بازی‌های جام جهانی فوتبال! در روسیه.

پوریا عالمی در ستون طنز روزنامه شرق نوشت:
پاسخ‌های ما:

– این یک میز نیست.

از ما پرسیدند چرا رؤسای ایران و روسیه دور میزی که در عکس می‌بینید نشستند؟

– چون امکان برگزاری جلسه در رینگ بوکس نبوده، قرار شده دور میزی بنشینند که مختصات رینگ را داشته باشد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *