هشدار پلیس درباره مصرف ماده مخدر ال اس دی + قراب: گفته بودم استقلال دیگر نمی‌بازد – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایلنا: سرهنگ بخشنده درباره اثرات سوء ماده مخدر ال اس دی هشدار داد.

سرهنگ محمد بخشنده، رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با تشریح خطرات ناشی از مصرف ال اس دی این ماده اعتیادآور قوی گفت: ال اس دی که در بین جوانان با نامهای اسید و یا دستمالال معروف است از قارچ سمی تولید شده و فرد مصرف کننده را دچار اضطراب ، وحشت و حالات تهاجمی می کند
خبرگزاری ایلنا: سرهنگ بخشنده درباره اثرات سوء ماده مخدر ال اس دی هشدار داد.

سرهنگ محمد بخشنده، رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با تشریح خطرات ناشی از مصرف ال اس دی این ماده اعتیادآور قوی گفت: ال اس دی که در بین جوانان با نامهای اسید و یا دستمالال معروف است از قارچ سمی تولید شده و فرد مصرف کننده را دچار اضطراب ، وحشت و حالات تهاجمی می کند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ادامه داد: همچنین رفتارهای خشن ، احساس تمایل به خودکشی ، تخریب ذهنی و عقلی از دیگر خطرات مصرف این ماده است.

——————-

خبرگزاری تسنیم: جواد قراب، عضو هیئت مدیره آبی ها در گفت‌وگو با سایت باشگاه استقلال بعد از تساوی امشب (سه‌شنبه) برابر العین امارات از هفته سوم گروه D لیگ قهرمانان آسیا گفت: گفته بودم این استقلال دیگر به تیمی نمی‌بازد و دیدیم که حتی تلاش داور برای شکست ما مقابل العین هم کافی نبود

او در پایان افزود: استقلال نماینده بسیار خوب ایران در آسیا بوده و دیدیم که داور همه کار کرد تا ما موفق نشویم. شفر کاری کرده که همه تیم‌ها از ما می‌ترسند و در صدر جدول آسیایی هستیم. مطمئنم در تهران با حضور هواداران می‌توانیم العین را ببریم و این اتفاق حتما رخ می‌دهد.

رویارویی تیم‌های العین امارات و استقلال با تساوی 2 بر 2 پایان یافت.

خبرگزاری تسنیم: جواد قراب، عضو هیئت مدیره آبی ها در گفت‌وگو با سایت باشگاه استقلال بعد از تساوی امشب (سه‌شنبه) برابر العین امارات از هفته سوم گروه D لیگ قهرمانان آسیا گفت: گفته بودم این استقلال دیگر به تیمی نمی‌بازد و دیدیم که حتی تلاش داور برای شکست ما مقابل العین هم کافی نبود. تیم ما عالی شده و متاسفانه داور پیروزی را از ما گرفت. نمایش عالی و خوبی داشتیم و از این بابت خوشحالیم. این نمایش فراموش نشدنی بود و به همه استقلالی‌ها این بلوغ تیمی را تبریک می‌گویم.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *