واکنش شمخانی به استعفای سعد حریری + برزای: به خاطر علاقه‌ام سفید امضا کردم – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

ایسنا: دبیرشورای عالی امنیت ملی گفت: استعفای سعد حریری در ریاض قسمتی از نقشه علیه ملت‌های آزاده است.

علی شمخانی در حاشیه مراسم ختم پدر سردار سلیمانی در پاسخ به این پرسش که تحلیل شما از پشت پرده استعفای نابهنگام نخست وزیر لبنان در ریاض چیست؟ افزود: مفهوم این کار تعبیت ملتهای آزاده از سرمداران وابسته خود نیست و ملت‌ها راه خود را پیدا می‌کنند

وی در پاسخ به خبرگزاری صداوسیما تاکید کرد: آنچه که ریاض با بیروت کرد همان کاری است که واشنگتن با ریاض می‌کند و همانگونه که واشنگتن دستور می‌دهد و ریاض عمل می‌کند، ریاض هم به بیروت دستور می‌دهد و سعد حریری عمل می‌کند.

ایسنا: دبیرشورای عالی امنیت ملی گفت: استعفای سعد حریری در ریاض قسمتی از نقشه علیه ملت‌های آزاده است.

علی شمخانی در حاشیه مراسم ختم پدر سردار سلیمانی در پاسخ به این پرسش که تحلیل شما از پشت پرده استعفای نابهنگام نخست وزیر لبنان در ریاض چیست؟ افزود: مفهوم این کار تعبیت ملتهای آزاده از سرمداران وابسته خود نیست و ملت‌ها راه خود را پیدا می‌کنند.

——————-
خبرگزاری فارس: بهنام برزای در خصوص عقد قراردادش با استقلال گفت: خدا را شکر می‌کنم مجدداً توانستم پیراهن تیم محبوبم را بپوشم و از این بابت شکرگزار خدا هستم
خبرگزاری فارس: بهنام برزای در خصوص عقد قراردادش با استقلال گفت: خدا را شکر می‌کنم مجدداً توانستم پیراهن تیم محبوبم را بپوشم و از این بابت شکرگزار خدا هستم. امروز قرارداد دوسال و نیمه بستم که نیم فصل از آن قرار نیست پولی بگیرم یعنی در واقع قراردادم دوساله است.
وی در پایان در خصوص شماره پیراهنش گفت: قرار است مجددا شماره ۷۷ را بپوشم.

هافبک مهاجم جدید آبی‌پوشان در خصوص اینکه ظاهرا از تیم‌های دیگر هم پیشنهاد داشت و چرا به آنها پاسخ منفی داد، گفت: جا دارد در ابتدا از آقای کمالوند و مربیان دیگری که به من پیشنهاد دادند تشکر کنم، اما حقیقتاً نمی‌توانستم خودم را در پیراهن تیم دیگری جز استقلال ببینم. خیلی روی این موضوع فکر کردم و این مسئله شبانه‌روز روی من تأثیر داشت. حالا هم از اینکه به استقلال برگشته‌ام خوشحالم و تمام تلاشم را برای موفقیت تیم انجام می‌دهم.

وی افزود: من با وجود اینکه پیشنهادات دیگری داشتم، وقتی با پیشنهاد مسئولان باشگاه استقلال روبه‌رو شدم، تصمیم گرفتم پاسخی به پیشنهادات دیگر ندهم، البته امیدوارم بتوانم خواسته تماشاگران را اجابت کرده و بهترین عملکرد را برای تیم استقلال داشته باشم.

برزای در ادامه تأکید کرد: آنقدر استقلال را دوست دارم که اگر بگویم برای نیم‌فصل پیش‌رو پولی نمی‌گیرم شاید باور نکنید، من با استقلال قرارداد سفید امضا کردم و مسائل مالی‌ام از سال آینده آغاز می‌شود. فقط دوست داشتم دین خودم را به تماشاگران استقلال ادا کنم، چون آنها سال گذشته از من خیلی حمایت کردند و امیدوارم بتوانم پاسخ اعتماد آنها را بدهم.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *