واکنش والورده به مصاحبه زیدان در مورد تونل افتخار – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری تسنیم: ارنستو والورده در پی برتری 3 بر یک خانگی شب گذشته (شنبه) شاگردانش برابر لگانس در هفته سی‌ویکم لالیگای اسپانیا به تمجید از زننده هر سه گل تیمش در این بازی گفت: به نظرم مسی شرایط خوبی دارد و به مانند همیشه با گلزنی به بارسلونا کمک می‌کند
بارسا با این نتیجه با رکورد 38 بازی بدون شکست رئال سوسیه‌داد در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی اسپانیا که به ماه آوریل 2017 بازمی‌گردد، برابر شد.

وی همچنین در تمجید از مهاجم فرانسوی خود که پاس گل سوم بارسلونا را به مسی داد، اظهار داشت: نحوه بازی هجومی دمبله را دوست داشتم. همچنین از این خوشم آمد که عثمان پس از اینکه توپ را از دست می‌داد، فشار زیادی به حریف برای بازپس‌گیری‌اش می‌آورد. به نظرم او هنوز جای زیادی برای پیشرفت دارد. ما می‌دانیم که دمبله بازیکنی بااستعداد است، اما باید روی برخی موارد کار کند.

خبرگزاری تسنیم: ارنستو والورده در پی برتری 3 بر یک خانگی شب گذشته (شنبه) شاگردانش برابر لگانس در هفته سی‌ویکم لالیگای اسپانیا به تمجید از زننده هر سه گل تیمش در این بازی گفت: به نظرم مسی شرایط خوبی دارد و به مانند همیشه با گلزنی به بارسلونا کمک می‌کند. لیونل باید فعال باشد اما او شرایط خوبی دارد.

زین‌الدین زیدان روز گذشته در کنفرانس خبری گفت که این تیم برای بارسلونا، صدرنشین کنونی لالیگا تونل افتخار نخواهد زد و این تصمیم وی است. او تأکید کرد که مفهوم تونل افتخار را درک نمی‌کند و چنین اتفاقی هم در ال‌کلاسیکو رخ نخواهد داد. زیزو همچنین به سنت‌شکنی بارسلونا اشاره کرد. سرمربی رئال مادرید ظاهراً قصد دارد خودداری بارسایی‌ها از زدن تونل افتخار برای شاگردان او در نوکمپ در ال‌کلاسیکوی اول فصل – پس از قهرمانی رئال مادرید در جام جهانی باشگاه‌ها – را تلافی کند. وقتی از والورده در خصوص اظهارنظر اخیر سرمربی رئال مادرید سؤالی پرسیده شد، او اینطور پاسخ داد: چیزی ندارم بگویم چون هنوز قهرمان نشده‌ایم.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *