پرسپولیس باید تکلیف لیگ را زودتر مشخص کند + نائورت: نشست سوچی به نفع سوریه بود – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری مهر: مجتبی محرمی در خصوص حضور خود در تمرین پرسپولیس پیش از بازی این تیم مقابل سپاهان اصفهان در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر گفت: وظیفه خودم می دانستم به تمرین پرسپولیس بروم و بابت حضور افشین پیروانی در پست جدیدش به او تبریک بگویم

خبرگزاری مهر: مجتبی محرمی در خصوص حضور خود در تمرین پرسپولیس پیش از بازی این تیم مقابل سپاهان اصفهان در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر گفت: وظیفه خودم می دانستم به تمرین پرسپولیس بروم و بابت حضور افشین پیروانی در پست جدیدش به او تبریک بگویم. خیلی خوشحالم که بدنه پرسپولیس کاملا سرخ باقی ماند و امیدوارم اتفاقات خوبی در انتظار این تیم باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص احتمال بازی دفاعی سپاهان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بعید می دانم این تیم بخواهد دفاع صرف داشته باشد. با اینکه سرمربی خودش را عوض کرده است اما این تیم اصالت بالایی دارد و نمی خواهد حریف دست و پا بسته ای در رقابت های لیگ برتر برای پرسپولیس باشد.

وی درباره احتمال قهرمانی  زودهنگام پرسپولیس در لیگ برتر تصریح کرد: اتفاقا همین موضوع را با بازیکنان پرسپولیس در گفتگویی که در تمرین با آنها داشتم بیان کردم. این تیم باید برای خروج از فشار بازی های متوالی‌اش در رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا تکلیف خودش را هر چه زودتر در بازی های داخلی مشخص کند. به هر حال نباید فراموش کنیم پرسپولیس نمی تواند در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی سال آینده شرکت کند و باید با همین بازیکنان به خواسته هایش برسد. پس بهتر است پرسپولیس با قهرمانی زودهنگام در  ایران خودش را بای رقابت های آسیایی آماده کند و بازیکنانش دچار خستگی نشوند.

——————-
خبرگزاری مهر: «هدر نائورت» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در خصوص برگزاری نشست سوریه در سوچی گفت: باید بگویم که دولت آمریکا در آنجا حضور نداشت
نائورت تاکید کرد: روسیه لازم است که بیشتر عمل کند و مسئوولیت اقدامات رژیم سوریه را بپذیرد. اگر روسیه اقدامی نمی کرد رژیم سوریه پیشتر از اینها از بین می رفت. روسیه تصمیم گرفت که دخالت و رژیم سوریه را تقویت کند.

به گفته سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، روسیه تصمیم گرفته است که به درستی از نفوذ خود استفاده نکند و این موضوع به رژیم سوریه اجازه داده است تا از تسلیحات شیمیایی و دیگر تسلیحات ضد مردم سوریه استفاده کند.

وی افزود: ما شرکت کننده و یا ناظری در این نشست در سوچی نداشتیم، اما با نگاهی به این نشست به این نتیجه رسیدیم که این نشست به شدت به نفع رژیم سوریه بود.

نائورت با طرح این ادعا که مخالفان به اندازه کافی در این نشست نماینده نداشتند افزود: آمریکا به شدت از فرآیند ژنو حمایت می کند. همانطور که می دانید نشستی در این زمینه برگزار شد و ما از دی میستورا و فرآیند تحت هدایت سازمان ملل حمایت می کنیم. ما آن را بهترین راه رو به جلو می دانیم. این تنها آمریکا نیست بلکه بسیاری از کشورها در سراسر جهان و از جمله بسیاری از کشورها در منطقه از فرایند ژنو حمایت می کنند.

خبرگزاری مهر: «هدر نائورت» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در خصوص برگزاری نشست سوریه در سوچی گفت: باید بگویم که دولت آمریکا در آنجا حضور نداشت.
وی در ادامه با بیان این که روسیه از نفوذ خود به نحو درست در رابطه با سوریه استفاده نمی کند یادآور شد: این موضوع به طور شفاف مشاهده می شود که روسیه بر رژیم سوریه نفوذ دارد اما از نفوذ خود در مسیر اشتباه استفاده می کند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *