پیروزی خادم‌الشریعه در لیگ شطرنج چین + بُرد قاطعانه هوفنهایم در خانه کلن – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

ایسنا: سارا سادات خادم الشریعه که در لیگ شطرنج چین ۲۰۱۷ حاضر  شده است در دور هفدهم مقابل گو تاینلو به برتری رسید
ایسنا: سارا سادات خادم الشریعه که در لیگ شطرنج چین ۲۰۱۷ حاضر  شده است در دور هفدهم مقابل گو تاینلو به برتری رسید. او در دور شانزدهم این لیگ نیز مقابل تان شونگ یی قهرمان جهان حال حاضر زنان به تساوی رسیده بود. 

خادم الشریعه سال گذشته برای نخستین‌بار به عنوان اولین نماینده ایران در لیگ چین حضور یافت و این دومین حضورش در لیگ چین است.

لیگ شطرنج چین با حضور ۱۲ تیم در ۲۲ دور برگزار می شود. خادم الشریعه در تیم چنگدو قرار دارد و با  سیانگو ژو، میوسنکو، گانچو لیو و ژایو رن هم تیم است. او تاکنون در دو دور شانزدهم و هفدهم این لیگ مقابل حریفانش به رقابت پرداخته است. این تیم در پایان دور هفدهم در رده ششم قرار دارد. 

——————-

خبرگزاری تسنیم: در اولین بازی از شب پایانی هفته یازدهم بوندس‌لیگای آلمان، از ساعت 18 امروز (یکشنبه) اف‌سی‌ کلن در حالی که پذیرای هوفنهایم بود با نتیجه 3 بر صفر تن به شکست داد
در دیدار پایانی هفته، از ساعت 20:30 امشب، هرتابرلین در خانه ولفسبورگ به میدان می‌رود.

تیم تحت‌هدایت یولیان ناگلسمان 30 ساله در این دیدار توسط دنیس گیگر (10) و ساندرو واگنر (56- پنالتی و 80) دروازه کلن را گشود.

هوفنهایم با کسب این سه امتیاز، شمار امتیازات خود را به عدد 19 رساند و تا رده پنجم خود را بالا کشید.

خبرگزاری تسنیم: در اولین بازی از شب پایانی هفته یازدهم بوندس‌لیگای آلمان، از ساعت 18 امروز (یکشنبه) اف‌سی‌ کلن در حالی که پذیرای هوفنهایم بود با نتیجه 3 بر صفر تن به شکست داد.

در جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا، تیم‌های بایرن مونیخ، راسنبال لایپزیگ و بوروسیا دورتموند به ترتیب با 26، 22 و 20 امتیاز اول تا سوم هستند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *