پیشنهاد باشگاه قطری و مخالفت علیپور + وزیر کار: محدودکردن فقر برنامه دولت است – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

وبسایت نود: علی علیپور آقای گل لیگ برتر ، که با زدن ۱۷ گل در صدر جدول گلزنان لیگ برتر ایستاده با پیشنهاد یک باشگاه قطری مواجه شد که با آن مخالفت کرد
علیپور امسال هم پیشنهاداتی از تیم های اروپایی داشت اما این پیشنهادات به گونه ای نبود که رضایت باشگاه برای صدور رضایتنامه جلب شود. ضمن اینکه خود علیپور هم تمایلی به بازی در چنین لیگ هایی نداشت.

وبسایت نود: علی علیپور آقای گل لیگ برتر ، که با زدن ۱۷ گل در صدر جدول گلزنان لیگ برتر ایستاده با پیشنهاد یک باشگاه قطری مواجه شد که با آن مخالفت کرد.

وی تصریح کرد: علیپور در همین نیم فصل پیشنهاداتی از تیم های اروپایی هم داشت اما این پیشنهادات را رد کرده است.

علیپور با پرسپولیس قرارداد دارد و امروز هم وکیل او برای معافیت از خدمت با ارسال مدارک او اقدام کرد.

مدیربرنامه های علیپور این خبر را  تایید کرد و گفت: علیپور نه تنها اخیرا بلکه چند ماه پیش هم با پیشنهادی از یک تیم قطری مواجه شد اما آن را رد کرد.

گفتنی است علیپور در تابستان سال گذشته و امسال هم پیشنهاداتی از روسیه داشت اما دو فصل پیش باشگاه با جدایی وی مخالف بود و خودش و خانواده اش هم تمایلی به بازی او در لیگ روسیه نداشتند.

القطر نام این باشگاه قطری است که در فصل جاری سجاد شهباززاده دیگر بازیکن ایرانی را  هم به خدمت گرفت.

علیپور در ماه های گذشته با دو پیشنهاد از تیم های قطری مواجه شده، پیشنهاد اول دو ماه پیش بوده و پیشنهاد بعدی که اخیرا به او ارائه شده مربوط به یک ماه گذشته است اما او به این پیشنهادات پاسخ مثبت نداده و می خواهد فعلا برای پرسپولیس بازی کند.

——————-
خبرگزاری مهر: علی ربیعی شامگاه شنبه در نشست شورای اداری نوشهر، چالوس و کلاردشت در نوشهر گفت: باید روی فقر بیشتر تمرکز کنیم و به سمت ایجاد یک میلیون فقره شغل پیش برویم تا بتوانیم تغییرات ملموسی در زندگی مردم ایجاد کنیم
ربیعی گفت: امروز باید دقت کنیم زیرا در برابر نسل جدید مسئولیت مهمتری داریم و ارزشهای انقلاب را به شایستگی به نسل جدید منتقل کنیم.

وزیر تعاون ادامه داد: پروژه انگاری انقلاب سناریوی جدیدی است که پنج شبکه تلویزیونی به طور همزمان علیه انقلاب اسلامی آغاز کرده اند و طوری برنامه ریزی و مستند سازی می کنند تا افکار عمومی را متزلزل و نسبت به انقلاب شبهه انگاری کنند.

وی با اشاره به تحولات و پیشرفت های بزرگ ایجاد شده در کشور گفت: برخی ها امروز نقد می کنند که عده ای را در انقلاب دستگیر شدند، درحالیکه در همین جنگل های مازندران سر چوپان را بریدند و عجیب است امروز جای جانی و قاتل عوض شده و عده ای ظلم ها و ترورهای فراوانی علیه انقلاب کردند.

ربیعی ادامه داد: محدود کردن فقر و اشتغال فراگیر دو برنامه جدی دولت در بدنه ورارت کار و رفاه است و این دوره دولت تدبیر و امید تمام تلاش را مصروف این مسئله کرد.

خبرگزاری مهر: علی ربیعی شامگاه شنبه در نشست شورای اداری نوشهر، چالوس و کلاردشت در نوشهر گفت: باید روی فقر بیشتر تمرکز کنیم و به سمت ایجاد یک میلیون فقره شغل پیش برویم تا بتوانیم تغییرات ملموسی در زندگی مردم ایجاد کنیم.
وی افزود: انقلاب اسلامی مدافع آزادی اندیشه هااست و همواره برای این دفاع از اندیشه تاوان، قربانی و شهید داده است.

ربیعی تاکید کرد: عمق بخشیدن به باورهای انقلاب باید توسط کارگزاران نظام و بدنه مدیریتی به طور جدی تر پیگیری شود و باید به دوران اولیه انقلاب اسلامی برگردیم و بر اساس همان باورهای اعتقادی حرکت کنیم.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *