پیش بازی یوونتوس – ساسولو + شجاعی: باشگاه استقلال به پورحیدری بی‌حرمتی می‌کند – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

ورزش سه: بیانکونری ها در فرم بسیار خوبی قرار دارند و پس از اوایل فصل که چندین بار دچار لغزش شدند، حالا توانسته اند وضعیت را به ثبات رسانده و شرایط را بهبود ببخشند
ورزش سه: بیانکونری ها در فرم بسیار خوبی قرار دارند و پس از اوایل فصل که چندین بار دچار لغزش شدند، حالا توانسته اند وضعیت را به ثبات رسانده و شرایط را بهبود ببخشند. شاگردان آلگری در 6 بازی اخیر خود، 6 پیروزی کسب کرده اند و به دنبال لغزش ناپولی هستند تا بتوانند خود را به صدر جدول سری آ برسانند. از همین رو، کسب پیروزی در دیدار امروز برای آنها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و لغزش در آن، غیرقابل قبول خواهد بود.
ساسولو نیز با 22 امتیاز در رده چهاردهم جدول سری آ قرار گرفته است . در 6 دیدار اخیر این تیم، 2 پیروزی، 2 تساوی و 2 شکست به دست آمده و روند پرفراز و نشیبی توسط ساسولو طی شده است. حال باید دید که در دیدار پیش رو چه عملکردی از این تیم شاهد خواهیم بود.

در 6 تقابل اخیر دو تیم، 5 پیروزی برای یووه و یک پیروزی برای ساسولو به دست آمده است. هوودس، دیبالا، کوادرادو و برنادرسکی، غایبین بیانکونری ها برای این دیدار حساس خواهند بود.

ترکیب احتمالی

 پیش بازی یوونتوس - ساسولو

——————-
خبرگزاری تسنیم: فریده شجاعی درباره عدم پرداخت طلب مرحوم منصور پورحیدری از سوی باشگاه استقلال اظهار داشت: طلب «منصور» تاریخی شده و به روی خودشان هم نمی‌آوردند
همسر مرحوم پورحیدری خاطرنشان کرد: باشگاه استقلال گفته بود هزینه درمان و مراسم تدفین او را پرداخت می‌کنند که نکردند، ما گفتیم قرارداد آخر او را پرداخت کنند تا از این طریق هزینه‌ها جبران شود. یکی از قراردادها 200 میلیون و دیگری 230 میلیون تومان است. منصور خودش دنبال پول نبود و می‌گفت باید برای استقلال مجانی کار کرد. منصور بیمه عمر داشت، بیمه تکمیلی داشت، اما هیچ کدام را پرداخت نکرده‌اند. 10 روز پیش به باشگاه استقلال نامه زدیم، اما جواب نامه را هم ندادند.

خبرگزاری تسنیم: فریده شجاعی درباره عدم پرداخت طلب مرحوم منصور پورحیدری از سوی باشگاه استقلال اظهار داشت: طلب «منصور» تاریخی شده و به روی خودشان هم نمی‌آوردند. منصور چه هیزم تَری به شما فروخته که این رفتار را می‌کنید؟ او 50 سال عمرش را برای استقلال گذاشت، خیلی بی‌حرمتی می‌کنند و این رفتارها قابل بخشش نیست. حتی جواب تلفن هم نمی‌دهند، نامه هم دادیم اما جواب این نامه را ندادند.
وی افزود: در روزهای اخیر، با رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه صحبت نکرده‌ام، اما دیگر باید متوجه شده باشند که چه مطالبه‌ای داریم. منصور یک عمر برای استقلال زحمت کشید، 50 سال خدمت کرد، اما «یک قِران» هم پول نگرفت. قدیمی‌ها می‌دانند او چطور از زندگی‌اش به خاطر استقلال گذشت. در منزل‌مان یک گونی فاکتور داریم که منصور برای استقلال هزینه کرده است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *