پیکر صادق تبریزی در انگلیس به خاک سپرده شد + سقوط پل عابر پیاده در پاکدشت با ۲ کشته – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

خبرگزاری مهر: در پی درگذشت صادق تبریزی، هنرمند عرصه نقاشیخط و مکتب سقاخانه، مهرداد فلاح هنرمند نقاش و از بستگان نزدیک آن هنرمند به نمایندگی از خانواده آن زنده یاد اطلاعیه ای را منتشر کرد
خبرگزاری مهر: در پی درگذشت صادق تبریزی، هنرمند عرصه نقاشیخط و مکتب سقاخانه، مهرداد فلاح هنرمند نقاش و از بستگان نزدیک آن هنرمند به نمایندگی از خانواده آن زنده یاد اطلاعیه ای را منتشر کرد.
در متن این اطلاعیه آمده است: «مرگ پایان راه همه ماست، اما مرگ هنرمندان گویی ما را از موهبتی بزرگ محروم می‌کند. مرگ هنرمندانی چون صادق تبریزی که حلقه اتصال ما با گذشته بودند  فقدان بیشتری را هم به‌همراه دارد.

استاد  صادق تبریزی ۴ ماه پیش به علت بیماری تحت درمان قرار گرفت و در بیمارستانی در تهران بستری شدند. همان زمان بیماری ایشان سرطان پیشرفته تشخیص داده شد و با نظر خودشان و  تصمیم خانواده جهت ادامه درمان به کشور انگلستان عزیمت نمودند که متاسفانه درمان ها در آن کشور موثر واقع نشد و ایشان از بین ما رفت و پیکر ایشان طی مراسمی در آن کشور به خاک سپرده شد.

خانواده ایشان همین جا وظیفه خود می داند مراتب قدردانی خود را از تمامی هنرمندان، اقشار مردم، اصحاب رسانه، مسوولان، موزه های داخلی و خارجی و مدیران حراج ‌های داخلی و خارجی که بازماندگان را در تحمل این مصیبت یاری بخشیدند و مرهمی بر قلب داغدارمان بودند اعلام نماید تاریخ مراسم یادبود ایشان در تهران به زودی از طریق رسانه ها  اعلام می گردد.»

——————-

خبرگزاری مهر: ابراهیم تاجیک نوری، در گفتگو با خبرنگار ، در خصوص حادثه سقوط پل عابر پیاده بر روی چند خودرو در شهرستان پاکدشت اظهار داشت: در اثر برخورد یک دستگاه کامیون با پل عابر پیاده در محدوده روستای «آلوئک» از توابع شهرستان پاکدشت، این پل سقوط کرد
پاکدشت، شهرستانی در جنوب شرق استان تهران است، که محور مهم امام رضا(ع) که از خطوط ترانزیتی و هم کشور است، از داخل آن عبور می کند. 

معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران اظهار داشت: نیروهای امدادرسان جمعیت هلال احمر به سرعت خود را به محل حادثه رسانده و اقدام به نجات افراد محبوس در زیر پل کردند.

سقوط پل عابر پیاده در پاکدشت؛ یک نفر جان باخت

تاجیک نوری افزود: ۳ مصدوم در پی این حادثه نجات داده و به مراکز درمانی انتقال داده شد و متاسفانه تاکنون دو نفر از هم وطنان ما جان خود را از دست داد.

خبرگزاری مهر: ابراهیم تاجیک نوری، در گفتگو با خبرنگار ، در خصوص حادثه سقوط پل عابر پیاده بر روی چند خودرو در شهرستان پاکدشت اظهار داشت: در اثر برخورد یک دستگاه کامیون با پل عابر پیاده در محدوده روستای «آلوئک» از توابع شهرستان پاکدشت، این پل سقوط کرد.
وی گفت: در حال حاضر در پی این حادثه محور امام رضا(ع) مسدود است و در این منطقه شاهد ترافیک سنگین هستیم.

 سقوط پل عابر پیاده در پاکدشت با ۲ کشته

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام والمسلمین حسن لزومی، امام جمعه پاکدشت، در محل حادثه حاضر شد.
وی افزود: پل عابر پیاده بر روی چند خودرو سقوط کرد، که یک دستگاه کامیون و یک خودرو سمند در زیر پل محبوس شدند

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *