یک باشگاه فرانسوی، رونالدو را نخواست + بیانیه کره شمالی در واکنش به توافق آمریکا با ژاپن – دانلود پروژه رایگان

ارسال شده توسط

ایسنا: ‌به نقل از موندو دپورتیوو، آینده کریستیانو رونالدو می‌توانست در سال ۲۰۰۳ کاملا عوض شود. مهاجم پرتغالی در آن زمان در ‌اسپورتینگ لیسبون بازی می‌کرد
تونی وریس در این باره به کانال پلاس فرانسه گفت‌: رونالدو به امضای قرارداد با لیون خیلی نزدیک بود. باشگاه می‌خواست مرا بفروشد و ‌اسپورتینگ لیسبون به من علاقه‌مند بود. تیم پرتغالی دو بازیکن را برای این جابه‌جایی قرار داد که یکی از آنها رونالدو بود. لیون خواستار جابه‌جایی دو بازیکن نبود. این باشگاه تنها پول بیشتری می‌خواست.

بازیکن پیشین لیون در پایان اظهار کرد: معتقدم لیون از این انتخاب پشیمان شده است.

ایسنا: ‌به نقل از موندو دپورتیوو، آینده کریستیانو رونالدو می‌توانست در سال ۲۰۰۳ کاملا عوض شود. مهاجم پرتغالی در آن زمان در ‌اسپورتینگ لیسبون بازی می‌کرد. باشگاه لیون می‌توانست در یک جابه‌جایی مهاجم کنونی رئال مادرید را به دست آورد اما این انتقال را رد کرد.

——————-

خبرگزاری ایرنا: کره شمالی از تقویت روابط دفاعی کره جنوبی با آمریکا و ژاپن انتقاد کرد و افزود این روند باعث شروع یک جنگ در منطقه خواهد شد
دومین دور از مذاکرات کاری دو کره برای بحث درباره موضوعات نشست از روز چهارشنبه این هفته در بخش جنوبی روستای پانمونجوم شروع می شود و هیاتی مرکب از هفت نفر از کره جنوبی در این گفت و گوها حضور خواهند داشت.

خبرگزاری ایرنا: کره شمالی از تقویت روابط دفاعی کره جنوبی با آمریکا و ژاپن انتقاد کرد و افزود این روند باعث شروع یک جنگ در منطقه خواهد شد.

وزارت خارجه این کشور امروز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد اکنون وقت آن است کره جنوبی به همکاری با نیروهای فرامنطقه ای « نه » بگوید.

این انتقاد در حالی انجام می شود که دو کره خود را برای برگزاری نشست سران دو کشور در 27 ( 8 اردیبهشت) آوریل آماده می کنند.

کره شمالی تاکید کرده است همکاری های نظامی گسترده کره جنوبی را با آمریکا بر نمی تابد و بر این باور است این ارتباطات نهایتا باعث رویارویی و جنگ خواهد شد.

این بیانیه می افزاید تقویت همکاری های نظامی کره جنوبی با دو کشور یاد شده به جنگ خواهد انجامید.

مقام های دفاعی و نظامی ژاپن، آمریکا و کره جنوبی اواخر ماه گذشته میلادی دهمین نشست رایزنی های دفاعی را در واشنگتن برگزار کردند.

امروز خبرگزاری یونهاپ از کره جنوبی گزارش کرد این کشور به دنبال صدور بیانیه خلع سلاح هسته ای کره شمالی در جریان نشست سران دو کره است.

بیانیه وزارت خارجه کره شمالی از برگزاری اجلاس امنیتی و دفاعی کره جنوبی با آمریکا و تقویت روابط نظامی با ژاپن بشدت انتقاد کرده و آن را حرکتی علیه خود دانسته است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *